شنبه, 04 آبان 1398 - 14:47

فرصت امروز: بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوباره با ریزش مواجه شده و با کاهش ۲۳۴۹ واحد به رقم ۳۰۳ هزار و ۴۵۸ واحد رسید.

شاخص کل با معیار هم‌وزن ۶۵۷ واحد کاهش یافته و به رقم ۸۰ هزار و ۱۶۶ واحد رسید.ارزش روز بازار در بورس اوراق بهادار تهران به بیش از یک میلیون و ۱۰۷ هزار میلیارد تومان رسید.

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران

امروز معامله‌گران بورس بیش از ۲.۲ میلیارد سهام، حق‌ تقدم و اوراق مالی در قالب ۲۷۸ هزار نوبت معامله و به ارزش ۱۰۱۳ میلیارد تومان دادو ستد کردند.شاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی امروز ۶۲۹ واحد کاهش یافته و به رقم ۸۱ هزار و ۳۰۵ واحد رسید.شاخص قیمت با معیار هم‌وزن ۳۴۹ واحد افت کرده و به رقم ۵۳ هزار و ۶۲۴ واحد رسید.

امروز عمده نماد‌های مهم بورسی در کاهش شاخص کل موثر بودند که از جمله می‌توان به نماد‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تبریز، پالایش نفت تهران، کشتیرانی جمهوری اسلامی، گسترش نفت و گاز پارسیان و بانک ملت اشاره کرد که همگی در کاهش شاخص بورس موثر بودند.

امروز در فرابورس ایران شاخص کل تغییری نداشته و در همان رقم ۳۷۸۳ واحد باقی ماند. ارزش روز بازار اول و دوم فرابورس به بیش از ۲۱۶ هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران فرابورس بیش از ۸۰۹ میلیون سهام، حق تقدم و اوراق مالی در قالب ۱۷۹ هزار معامله و به ارزش ۵۳۲ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی