پنجشنبه, ۹ تیر(۴) ۱۴۰۱ / Thu, 30 Jun(6) 2022 /
           
فرصت امروز

به گزارش فرصت امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی اصفهان گفت: بحث واردات و بلاتکلیفی مردم در استفاده از سامانه یکپارچه فروش خودرو، رکود چشمگیری را در بازار فعلی خودرو بوجود آورده است.

علیرضا جلوانی گفت: علت اصلی ریزش قیمت خودرو بحث واردات خودرو بوده است وعلت عمده آن را می توان در این موضوع بررسی کرد.

به گفته او  از روزی که سامانه فروش یکپارچه خودرو اعلام شده شاهد ریزش قیمت خودرو بوده ایم که آن هم یکی از علت های این موضوع است. هنوز کسی نتوانسته در این سامانه خودرو ثبت نام کند و این موضوع باعث شده بازار خودرو رو به رکود برود.

جلوانی می گوید: خودروی صفر در بازار به شدت کاهش یافته است. با افزایش قیمت خودروها، مصرف کننده دیگر توان خرید خودرو را ندارد و برخی فعلا صبر کرده اند تا ببینند واردات خودرو به چه نتیجه ای می رسد.

 همچنین با نرخ هایی که اکنون در سامانه اعلام شده، مردم صبر کرده اند تا شانس خود را در این سامانه امتحان کنند. به همین دلیل تقاضای خودرو در بازار کاهش و قیمت ها را با رکود مواجه کرده است. بحث واردات و بلاتکلیفی مردم در استفاده از سامانه یکپارچه فروش خودرو، رکود چشمگیری را در بازار فعلی خودرو بوجود آورده است.

جلوانی گفت: تقریبا خودرو های ایران خودرو حدود ۲۰ میلیون و خودرو های سایپا حدود ۶ یا ۷ میلیون تومان با کاهش قیمت مواجه بوده اند.

جدول کامل قیمت خودروهای داخلی و وارداتی

جدول کامل قیمت محصولات ایران خودرو

جدول کامل قیمت محصولات سایپا

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/VOBYtPMx
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه