پنجشنبه, ۲۰ بهمن(۱۱) ۱۴۰۱ / Thu, 9 Feb(2) 2023 /
           
فرصت امروز

این هفته نیز بازار خودرو روند افزایشی را حفظ کرد. اوایل هفته بود که سخنگوی وزارت صمت خبر داد که برخی از خودروهای وارداتی به پشت مرز رسیده و عکس آنها نیز روی بیلبوردهای تبلیغاتی بالا رفت. با این حال در هفته سوم آذر قیمت خودروهای خارجی نیز همسو با خودورهای داخلی به رکوردزدنی ها خود ادامه داد. با این اتفاق به نظر می رسد تا آخرسال خبری از کاهش قیمت ها نباشد.

قیمت خودرو ترمز برید / وضعیت آشفته در بازار خودرو

به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادآنلاین؛ بازار خودرو ترمز برید؛ این جمله توصیف دقیقی از وضعیت آشفته بازار خودرو است که از اوایل پاییز امسال روز به روز وخیم تر شد. عرضه قطره چکانی خودرو همچنان متهم اصلی افزایش قیمت هاست که به نظر می رسد مسئولان هیچ راهکاری برای حل آن ندارند. رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو نیز آب پاکی را روی دست متقاضیان ریخته و گفته است که  خریداران هر زمانی که تصمیم به خرید گرفتند صبر نکنند و خودروی خود را خریداری کنند. 

طبق گفته مؤتمنی با بررسی قیمت ها از آبان سال گذشته تا امروز مشاهده می شود که ۳۰ تا ۳۵ درصد در تمامی خودرو ها افزایش قیمت را داشته ایم.

جدول کامل قیمت خودروهای داخلی و وارداتی

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/O4hGBOyd
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه