پنجشنبه, ۲۸ تیر(۴) ۱۴۰۳ / Thu, 18 Jul(7) 2024 /
           
فرصت امروز

9 ابزار برای ارتقای بازاریابی محتوا

6 سال پیش ( 1397/4/3 )
پدیدآورنده : علی اکبری  

همه کسب و کار ها فارغ از ابعادشان می توانند از مزایای بازاریابی محتوا بهره مند شوند. در زمینه های پژوهش کلمات کلیدی، برنامه ریزی پست های وبلاگ یا تحلیل ترافیک وب سایت ابزارهای مفیدی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند.

حتما ببینید: ارزش آفرینی با کلمات حرفه ما است.

ما فهرستی از ابزارهای سودمند در زمینه بازاریابی محتوا فراهم کرده ایم که شامل گزینه های رایگان نیز می شود.

Answer The Public

حوزه: ابزار پژوهش کلمات کلیدی

نحوه کارکرد: این ابزار به شما امکان می دهد تا در پست های وبلاگ و محتوای وب سایت خود از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید و رتبه جست وجوی خود را ارتقا دهید.

یک کلیدواژه اصلی مرتبط با کسب کارتان را وارد و فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط را دریافت کنید. این واژگان کلیدی مبتنی بر مشخصه هایی است که موتورهای جست وجو در تکمیل فرآیندهای شان مورد استفاده قرار می دهند. این ابزار اطلاعاتی در مورد محبوبیت کلید واژه های تان نمی دهد و مشخص نمی کند که آیا شرکت های دیگری هم از این سرواژه ها استفاده می کنند یا نه.

قیمت: رایگان

مطلب مرتبط: ابزارهای بازاریابی

LongTailPro

حوزه: ابزار پژوهش کلمات کلیدی

نحوه کارکرد: این یک ابزار واژگان کلیدی پیشرفته تر است که نسخه های قابل دریافت و ابری دارد و از هرجایی می توانید بدان دسترسی داشته باشید. همچون دیگر جست وجوگران کلمات کلیدی، می توانید کلیدواژه های طولانی مرتبط با کلمه اصلی را پیدا کنید.

این ابزار میزان جست وجوی واژگان کلیدی از سوی مخاطبان و همچنین تعداد شرکت های دیگری را که از کلمات مشابه استفاده می کنند نشان داده و به شما اجازه می دهد بدون ورود به عرصه رقابتی، وب سایت خود را بهینه سازی کنید.

اگر بخواهید برای کسب وکارتان از روش تبلیغاتی پرداخت بر مبنای کلیک استفاده کنید، قبل از استفاده از کلمات، میزان بهای واژگان کلیدی را اعلام می کند.

قیمت: نرخ عضویت با 37 دلار در ماه آغاز می شود؛ بسیاری از وب سایت ها نسخه های تبلیغاتی و رایگان و محدود ارائه می کنند.

Grammarly

حوزه: توسعه و گسترش مرورگر وب

نحوه کارکرد: این ابزار به عنوان یک ویرایش گر مستقل محتوا عمل می کند. نوشته های شما را اسکن می کند تا از حرفه ای بودن حداکثری محصول نهایی اطمینان حاصل کنید. به محض اینکه آن را نصب می کنید، تمامی چیزهایی را که در مرورگر، ایمیل ها، پست های وبلاگ، اسناد ابری و پست های شبکه های مجازی می نویسید، ویرایش می کند. از جمله امکانات آن می توان به ارائه پیشنهادهایی برای گرامر، املا، نقطه گذاری، نحوه استفاده از کلمات و دیگر روش های نوشتاری اشاره کرد.
نسخه کامل این نرم افزار، سرقت ادبی و استفاده حرفه ای از کلمات را نیز مورد بررسی قرار می دهد.

قیمت: نسخه معمولی رایگان است؛ نسخه های کامل تر از 11.66 دلار ماهانه شروع می شوند.

Canva

حوزه: نرم افزار طراحی و ویرایش عکس

نحوه کارکرد: طراحی خوب، محتوای آنلاین تان را برای خوانندگان جذاب تر می کند و احتمال جست وجو و یافتن آنها در پلت فرم هایی همچون پینترست افزایش می یابد. کانوا ابزار طراحی آنلاینی است که می توان از آن برای ساختن طرح جلد کتاب های الکترونیکی، طراحی های گرافیکی وبلاگ، لوگو، نمونه سند، نامه و پست شبکه های مجازی استفاده کرد. می توانید از بین تنوع طراحی های آماده انتخاب کنید، نمونه ها را تغییر داده و ویرایش کنید، یا اینکه طراحی مدنظر خود را ایجاد کنید. این نرم افزار شامل گستره ای از طراحی های گرافیکی و آیکون ها است. اما با این حال می توانید تصاویر خودتان را بارگذاری و روی آنها ویرایش و طراحی ها را اعمال کنید.

قیمت: رایگان، بعضی از طراحی های گرافیکی، نمونه های آماده و دیگر امکانات نرم افزار نیازمند پرداخت مبلغ است.

ابزارهای تحلیلی گوگل Google Analytics

حوزه: نرم افزار تحلیل وب

نحوه عملکرد: ابزار تحلیل گوگل ترافیک وب سایت شما را دنبال می کند و به شما این امکان را می دهد که از مبدا مشتریان خود، میزان زمانی که در وب سایت شما صرف می کنند و مطالب محبوب مخاطبان اطلاع یابید. این اطلاعات با نشان دادن عوامل جذب مخاطب، فعالیت های بازاریابی محتوای تان را راهنمایی می کند. میزان کارکرد وب سایت شما در زمینه جست وجو را بازتاب می دهد و کانال سودمندی را در جهت هدایت مشتریان به وب سایت شما خلق می کند.

قیمت: رایگان

Buffer

حوزه: ابزار مدیریتی شبکه مجازی

نحوه کارکرد: Buffer به شما این امکان را می دهد تا پست های شبکه های مجازی خود را از پیش برنامه ریزی کنید و به همین خاطر هم دیگر نیاز نیست هرروز قدری از زمان خود را به شبکه های مجازی اختصاص دهید. شما می توانید چندین حساب کاربری را در شبکه هایی از قبیل فیس بوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام، پینترست و گوگل پلاس با هم لینک کنید.

به محض اینکه پست ها را برنامه ریزی می کنید، نرم افزار به صورت خودکار آنها را در تاریخ و ساعت مقرر انتشار می دهد. علاوه بر این امکانات آنالیزی در این نرم افزار تعبیه شده اند که میزان تأثیر برنامه ریزی تان را مشخص می کند.

قیمت: استفاده از این ابزار تا سه حساب کاربری رایگان است. طرح های پرداخت از 15 دلار ماهانه آغاز می شوند.

تقویم ویرایشی Editorial Calendar

حوزه: نسخه افزونه تقویم وردپرس

نحوه عملکرد: تولید محتوای تأثیرگذار، باید سازمان دهی شده و پیوسته باشد. تقویم ویرایشی در واقع یک نسخه افزونه وردپرس است که یک تقویم میانجی drag and drop ایجاد می کند که به کمک آن می توانید پست های وبلاگ را برنامه ریزی کنید. همچنین می توان از آن برای ویرایش سریع محتوا و پست های نویسندگان مختلف استفاده کرد. این ابزار مشخصه اضافه دیگری ندارد و همین موجب می شود نصب و استفاده از آن آسان باشد.

قیمت: رایگان

مطلب مرتبط:بازاریابی محتوا؛ بازی جدیدی که بازاریابان امروز باید بیاموزند

CoSchedule

حوزه: افزونه تقویم وردپرس، برنامه ریز شبکه های اجتماعی

نحوه کارکرد: این نرم افزار تقویم وبلاگ و برنامه ریز شبکه اجتماعی را با هم ترکیب می کند و به شما مجال طرح ریزی و ارتقای محتوای وبلاگ را می دهد. به محض اینکه پست ها نگاشته می شوند، افزونه موجود به شما اجازه می دهد که این طرح ها را برای روزهای مختلف مقرر کرده و برای برنامه ریزی دوباره، آنها را drag and drop کنید.

همچنین می توانید حساب های کاربری تان در شبکه های اجتماعی را به هم متصل کنید و طی طرح ریزی مشخصی، پست های شبکه مجازی خود را توام با پست های وبلاگ انتشار دهید.

قیمت: طرح های پرداخت از ماهانه 20 دلار شروع می شود و دو هفته اول هم نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است.

Leadpages

حوزه: نرم افزار ایجاد راهنما

نحوه عملکرد: به محض اینکه روش های بازاریابی محتوای تان، مخاطبان را به وب سایت شما هدایت کردند، شما نیاز دارید که دوباره با آنها در تماس باشید. این بدین معناست که باید به آدرس ایمیل آنها دسترسی داشته باشید. این نرم افزار امکاناتی از قبیل صفحات سطحی سفارشی، جعبه های pop-up، صفحات نام نویسی و... را فراهم کنید که مخاطبان وب سایت تان در ازای چیزهایی که پیشنهاد می کنید، ایمیل خود را به اشتراک می گذارند.

نرم افزار Landpages به صورت خودکار اخبار و داده هایی را که مخاطب به خاطر آنها ثبت نام کرده است برای آنها می فرستد. همچنین با پشتیبان خدمات ایمیل تان هماهنگ شده و مشترکان را به فهرست آدرس ایمیل های تان اضافه می کند.
قیمت: طرح ها از ماهانه 25 دلار شروع می شوند. : 

اگر بدنبال تیم برای تولید محتوا هستید اینجا را کلیک کنید. تیم تخصصی روزنامه فرصت امروز در خدمت شماست

همه مطالب سایت درباره بازاریابی محتوا

منبع : businessnewsdaily
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/KZsuLFGh
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
آزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهخرید از چیندوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکدوره رایگان Network+MEXCتبلیغات در گوگلآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلخرید لایک اینستاگرامواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگواردات از چینتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلخرید قسطیاپن ورک پرمیت کاناداتعمیر گیربکس اتوماتیک در مازندرانورمی کمپوستچاپ فوری کاتالوگ حرفه ای و ارزانقیمت تیرآهن امروزمیز تلویزیونتعمیر گیربکس اتوماتیکتخت خواب دو نفرهخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدندانپزشکی سعادت آبادتور استانبولنرم‌افزار حسابداری رایگانتور استانبولتور اماراتکولر گازی جنرال گلدکولر گازی ایوولیچک صیادیخرید نهال گردوکمک به خیریهماشین ظرفشویی بوشخدمات خم و برش و لیزر فلزاتتعمیرگاه فیکس تکنیکصندلی پلاستیکیرمان عاشقانهگیفت کارت استیم اوکراینسریال ازازیلتور سنگاپورلوازم یدکی تویوتاقرص لاغری پلاتین
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه