7 راهکار کسب درآمد از اینترنت که ممکن است تاکنون به آن فکر نکرده باشید - فرصت امروز

سه شنبه, 06 شهریور 1397 - 14:39

در دنیای امروز، کسب وکار افراد معمولا پاسخگوی نیازهای آن ها نبوده و همین امر باعث می شود تا توجه به شغل دوم به امری ضروری تبدیل شود. اگرچه این امر با توجه به ساعات کاری کسب و کارهای مختلف کمی غیرممکن به نظر می رسد، با این حال امروزه با توجه به رشد تکنولوژی، امکان انجام چندین کار به طور همزمان امکان پذیر می باشد که در این رابطه اینترنت بدون شک یکی از آن ها محسوب می شود.

در همین راستا و در این مقاله قصد معرفی 7 روش کسب درآمد از این پدیده شگفت انگیز را خواهیم داشت. توجه داشته باشید که این راهکارها در دسته کارهای نیمه وقت قرار گرفته و زمان زیادی را از شما اشغال نخواهد کرد.

1- هزینه های رفت و آمد افراد را کاهش دهید

بدون شک افراد زمانی را برای اقداماتی نظیر خریدهای خود اختصاص خواهند داد. این امر در حالی است که شما با شناسایی ساکنان حاضر در محل زندگی و یا کار خود، قادر خواهید بود تا با رفع نیاز آن ها، برای خود درآمدی را به دست آورید. اگرچه یافتن این افراد تا حدی دشوار به نظر می رسد، با این حال این امر به لطف اینترنت و یک برنامه نویسی ساده، قابل اجرا خواهد بود.

توجه داشته باشید که در این رابطه ممکن است شما خود نیز قادر به فروش محصولی باشید که این خود کاملا وابسته به شرایط و امکانات در دسترس شما خواهد بود. در این رابطه شما با ارائه خلاقیت هایی قادر به انجام کارهای جدید خواهید بود.

برای مثال می توانید وبلاگی را برای خد ایجاد کرده و بهترین مکان ها را به هم محله ای های خود پیشنهاد دهید. بدون شک در صورتی که بتوانید قابل توجهی کاربر را به دست آورید، از طریق تبلیغات قارد به کسب درآمد خواهید بود. برای مثال ممکن است شما از تخفیفی در یک فروشگاه باخبر باشید و یا جایی را بشناسید که در عین کم هزینه بودن، فضایی بی نظیر برای آخر هفته و استراحت می باشد که سایرین از آن بی خبر هستند، بدون شک این دست از اطلاعات شما می تواند برای بسیاری از افراد جذابیت بالایی را به همراه داشته باشد.

مطلب مرتبط:7 راه کسب درآمد از اینترنت

2- در آمازون فعالیت نمایید

اگرچه امروزه آمازون را بیش تر به خاطر فعالیت گسترده اش در زمینه فروش آنلاین کتاب می شناسند، با این حال لازم است بدانید که در این سایت امکان فروش محصولات دست دوم و تولیدی افراد و یا شرکت ها امکان پذیر بوده و همین امر آن را به مکانی ایده آل تبدیل نموده است. در این رابطه شما به سادگی و با ساخت یک اکانت قادر به فعالیت خواهید بود. فروش اجناس در این سایت به دو طریق FBM و FBA صورت می گیرد که در مورد نخست شما تنها به بسته بندی محصولات مورد نظر آمازون خواهید پرداخت و مورد دوم مختص به افرادی است که خود محصولی را در اختیار دارند.

3-تولید و یا فروش محصولات دیجیتال

بدون شک محصولات فیزیکی نیازمند فضایی برای نگهداری و هزینه حمل و نقل می باشند، با این حال این امر در رابطه با محصولات دیجیتالی کاملا متفاوت است. برای مثال یک PDF هیچ فضا و یا زحمتی را برای شما به همراه نخواهد داشت به همین خاطر ایجاد و یا فروش آن ها خود می تواند قابل توجه باشد. در این رابطه کیمرا لونا ( از جمله افراد موفق در این زمینه) توصیه می کند تا به نیازهای خود نگاه کرده و با یافتن پاسخی برای آن، به ایده های جذابی دست پیدا کنید. برای مثال این امر که امکان مطالعه کتاب فیزیکی را نداشته باشید، می تواند مشکل هزاران نفر باشد که با تبدیل آن به کتاب صوتی، قادر خواهید بود تا مخاطبان بسیاری را به خرید محصول تولیدی خود، وادار نمایید.

4-فعالیت به عنوان یک دستیار مجازی

امروزه با رشد شبکه های اجتماعی، افراد مختلفی ساعت های زیادی را صرف آن کرده و این امر خصوصا برای افراد مشهور و با حجم بالای کاری، دردسرهایی را به همراه خواهد داشت. به همین خاطر این امر آن ها را به کمک گرفتن و سپردن مسئولیت اداره آن ها به فردی دیگر، مجاب کرده است. بدون شک در صورتی که شما بتوانید این کار را برای آن ها انجام دهید، قادر به کسب درآمدهایی خواهید بود. اگرچه ممکن است مبلغ این امر چندان قابل توجه نباشد، با این حال شما با توجه به حجم پایین کاری و عدم سخت بودن آن، قادر به مدیریت همزمان چندین اکانت خواهید بود.

برای مثال ممکن است یک بازیگر مطرح سینما تمایل به پاسخ دهی به تمامی پیام های ارسالی و یا اقداماتی از این قبیل برای نشان دادن توجه خود به طرفداران، داشته باشد. بدون شک این امر با توجه به تعداد زیاد پیام های ارسالی و مشغله آن ها، غیرممکن خواهد بود که در این رابطه حضور شما می تواند نتیجه بخش باشد. بدون شک این امر تنها یک روش ساده بوده و امکان دستیار بودن در بسیاری از زمینه های دیگر نیز بدون مانع می باشد.

5-فعالیت به عنوان مشاور و یا یک مربی

امروزه افراد زمان کمی را در اختیار دارند تا به سلامت جسم و یا استفاده از یک مشاور، اختصاص دهند. بدون شک شما از هر نیاز یک فرد یا افرادی، قادر به کسب درآمد خواهید بود. برای مثال این امر که به افراد برنامه ورزشی داده و فعالیت آن ها را مدیریت نمایید، خود از جمله اقداماتی است که نیاز آن ها به حضور در باشگاه را حل خواهد نمود و یا با یک مشاور آنلاین دیگر نیازی به حضور آن ها در محل کار مشاور نخواهد بود که بدون شک برای شما نیز سهولت کار بیشتری را به همراه خواهد داشت.

6-دورکاری را جدی بگیرید

حضور هر کارمندی در شرکت به معنای اختصاص یک فضا و استفاده آن ها از امکانات خواهد بود. همین امر شرکت ها را به استفاده از افرادی که نیاز به حضور در شرکت ندارند، ترغیب نموده است. بدون شک دورکاری از مزیت های بسیاری برخوردار خواهد بود و همواره به مدیران کسب وکارها در این رابطه توصیه می شود تا آن دسته از کارهایی را که امکان دورکاری برای آن فراهم است، به این طریق صورت دهند. به همین خاطر شما می توانید از شرکت هایی که شیوه های سنتی کار را کنار گذاشته اند، استفاده نموده و شغلی مناسب را برای خود داشته باشید.

7-اپلیکیشن ایجاد نمایید

اپ ها در واقع نرم افزارهایی هستند که در سیستم عامل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به رشد چشمگیر تلفن های همراه، استفاده از آن می تواند سودآوری خوبی را به همراه داشته باشد. در این رابطه سعی کنید تا در زمینه ای فعالیت نمایید که کاملا نسبت به آن تسلط دارید. نکته دیگری که باید مورد توجه قرار دهید این است که عدم توانایی شما در این رابطه نباید به مانعی برا تان تبدیل شود، درواقع شما می توانید از یک برنامه نویس و فرد ماهر بخواهید تا ایده شما را عملی سازد. بدون شک شما نیازی به کسب درآمد مستقیم نداشته و حتی چند تبلیغ نیز می تواند سودآوری کافی را برای شما داشته باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی