شنبه, 20 ارديبهشت 1399 - 10:44

در شرایط حال حاضر که ویروس کرونا باعث دورکاری و قرنطینه خانگی شده است، میزان کنفرانس ها و تماس های تصویری افزایشی چشمگیر پیدا کرده است. با این حال همچنان عدم کیفیت بالای دوربین ها باعث شده است تا بسیاری از افراد از سطح فعلی رضایت نداشته باشند.

در این رابطه کانن به عنوان بزرگ ترین سازنده دوربین های عکاسی، راهکاری جدید ارائه کرده است که برطبق آن افراد قادر خواهند بود تا از دوربین DSLR خود به عنوان وب‎کم استفاده کنند. این موضوع کیفیت تصاویر را وارد مرحله ای جدید خواهد کرد. برای این موضوع تنها کافی است تا نرم‎افزار EOS Webcam Utility را از سایت رسمی کانن نصب کرده و همگام‎سازی ها را انجام دهید.

کانن افزایش کیفیت تماس تصویری

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که دوربین شما باید خروجی HDMI داشته باشد که حتی در مدل های چند سال گذشته نیز وجود دارد، با این حال جهت اطلاع دقیق از مدل هایی که این قابلیت برای آنها قابل اجرا است، می توانید فهرست کامل را در سایت این شرکت مشاهده کنید. تحت این شرایط باید دید که سایر برندهای این حوزه نظیر نیکون و سونی، چه واکنشی را به این طرح جالب خواهند داشت. درواقع ممکن است آنها نیز سریعا مشابه چنین اقدامی را در دستور کار خود قرار دهند که باعث خواهد شد تا طیف افراد بیشتری بتوانند از این ویژگی استفاده کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید