چهارشنبه, 02 مهر 1399 - 13:00

بدون شک افرادی که در شبکه اجتماعی تیک تاک حضور دارند، با فعالیت های رایان شیک در این شبکه آشنایی دارند، با این حال آیا می دانستید که وی به تازگی وارد 18 سالگی شده است؟ درواقع اینترنت و ابزارهای موجود، چنان سهولتی را به وجود آورده است که افراد حتی در سنین بسیار پایین نیز می ‎توانند به موفقیت ‎های بزرگی دست پیدا کنند. درواقع اگر در گذشته یک فرد برای رسیدن به شهرت به چندین سال تلاش نیاز داشته است، اکنون این امر طی تنها چند ماه امکان ‎پذیر شده است. اگرچه انتقادهایی نیز به این روند وارد است، با این حال نمی ‎توان منکر موفقیت در جذب بیش از 5 میلیون نفر دنبال ‎کننده باشیم. همین امر نیز باعث شده است تا در این مقاله به توصیه‎ های وی برای علاقه‎ مندان حوزه تولید محتوا، نگاهی بیندازیم.

توصیه رایان شیک علاقه مندان حوزه تولید محتوا

1-برای شروع کار خود محدودیتی قائل نشوید

یکی از بدترین چیزها که به عادت افراد مختلف تبدیل شده است این است که شروع خود را به شرایط و یا امکانات خاصی محدود می‎ کنند. برای مثال جهت تولید محتوای تصویری، منتظر خرید تجهیزات حرفه ‎ای هستند. این امر در حالی است که شما بسیاری از اشتباهات خود را در حین انجام کارها، پیدا خواهید کرد. همچنین فرصت ایده ‎آل حال حاضر، ممکن است در آینده دیگر نتیجه ‎ای را در پی نداشته باشد. در این راستا شما به تنها چیزی که برای شروع کار خود نیاز دارید، ایده مناسب است. در این راستا فراموش نکنید که شغل ‎هایی در حال شکل گرفتن است که برای بسیاری از افراد، صرفا سرگرمی تلقی می ‎شود. درواقع نگاه قدیمی به مقوله کار و کسب درآمد، ممکن است باعث ناامیدی شما شود. با این حال این شما هستید که باید سختی ‎های موجود را کنار زده و شرایط را مهیا سازید. همچنین فراموش نکنید که شما نباید همه چیز را برای خود بخواهید. درواقع راز موفقیت و رشد سریع در شبکه ‎های اجتماعی این است که تعامل خوبی را با سایرین داشته باشید. این امر باعث خواهد شد تا سریعا به فردی شناخته شده تبدیل شوید.

2-ترندها را مورد توجه جدی قرار دهید

ترندها مورد توجه جهانی قرار دارند. در این راستا شما باید به عنوان فردی که خواهان کسب دنبال‎ کنندگان زیادی است، به این موارد توجه داشته باشید. برای مثال ممکن است یک چالش جدید شکل گرفته باشد، تحت این شرایط بی ‎تفاوت بودن نسبت به آن، کاملا خودکشی خواهد بود. همچنین فراموش نکنید که شما باید اقدامات بهترین‎ ها را مورد بررسی قرار دهید. درواقع یاد گرفتن از افرادی که مسیر مورد علاقه شما را مدت ‎ها قبل سپری کرده‎ اند، باعث خواهد شد تا با مشکلات به مراتب کمتری مواجه شده و دیگر سختی ‎های آنها را تجربه نکنید.

3-بر روی یک حوزه تمرکز داشته باشید

بسیاری از افرادی که قصد تولید محتوا دارند، دقیقا نمی ‎دانند که تمرکز اصلی آنها بر روی چه موضوعی باید باشد. درواقع انتخاب حوزه های بیش از حد بزرگ، کار را بسیار سخت خواهد کرد. این امر در حالی است که اگر به صورت تخصصی در یک زمینه هرچند کوچک فعالیت کنید، بدون شک نتیجه خوبی را به دست خواهید آورد. این امر درست توصیه ‎ای است که وارن بافت به تمامی افراد کرده که یک ایده هرچند ساده را اگر جدی بگیرید، موفقیت تضمین ‎شده خواهد بود. در کنار این موضوع نکته‎ ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ایده شما حتی ممکن است از نظر سایرین، مضحک نیز به نظر برسد. به همین خاطر ضروری است تا اطراف خود را از افرادی پر نمایید که قادر به درک حوزه کاری شما و رویاهای ‎تان هستند. تحت این شرایط بهتر می‎توانید مسیر خود را ادامه دهید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید