جمعه, ۱۵ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Fri, 7 Oct(10) 2022 /
           
فرصت امروز
باورهای مثبت در فروشندگی بیمه عمر

فروش بیمه عمر آسان است

2 سال پیش ( 1399/6/20 )
پدیدآورنده : فروش   پدیدآورنده : محمدرضا محمدی  

فروشندگان زیادی در دنیا هستند که در زمینه فروش بیمه ‎نامه عمر بسیار موفق هستند. شاید برای شما نیز این سوال مطرح شود که چه کسانی فروشندگان موفقی هستند. آگاهی از زندگی فروشندگان موفق بیمه عمر شما را به این نتیجه می ‎رساند که موفقیت آنها بیش از هر چیز به اعتماد به نفس و باورهای قدرتمند آنها برمی گردد.  

شما هرگاه احساس کردید که می ‎توانید جهان را سقف بشکافید و طرحی نو دراندازید موفق می‎ شوید. شما باید باور داشته باشید که در فروش بیمه عمر موفق می‎ شوید. فروشنده جوان می ‎گوید من چگونه در مقابل کوله باری از تجربه فروشندگان موفق بتوانم رقابت کنم. هر کاری کنم، آنها برنده ‎اند. اگر این فکر را می ‎کنید لطفا بروید روی تخت دراز بکشید و با شبکه‎ های مجازی ور بروید، اما اگر به خودتان ایمان دارید می ‎توانید کاری کارستان را رقم بزنید.

فروش بیمه عمر آسان است

مگر مارک زاکربرگ چند سالش بود که دنیا را با ایده ‎هایش فتح کرد؟ مگر برادران محمدی مالک دیجی ‎کالا در چند سالگی به موفقیت عالی رسیدند؟ مگر در ایران و جهان نبودند و نیستند جوانان کم سن و سالی که با کار خود مسیر موفقیت را تغییر دادند، پس اگر در جهان یک نفر بتواند با سن کم موفق شود تو هم می‎ توانی.

مطلب مرتبط: فروش بیمه عمر

شرایط محیطی هم هیچ تاثیری ندارد. شواهد زیادی وجود دارد که آدم‎ های بزرگی در کشورهای کوچک و فقیر بلند شدند و قله‎ های بزرگ موفقیت را فتح کردند.

به باورهایی که تو را از مسیر موفقیت باز می ‎دارد توجهی نکن. به کسانی که می‏گویند تو نمی ‎توانی توجهی نکن. به افکاری که مزاحم پیشرفت تو هستند توجهی نکن. به دوستانی که تو را مسخره می‎ کنند توجهی نکن. به رسانه‎ هایی که ته دل تو را خالی می ‎کنند توجهی نکن. تو می ‎توانی بهترین فروشنده بیمه عمر جهان شوی اگر بخواهی. تو می ‎توانی تمام قله ‎های پیشرفت جهان را فتح کنی اگر بخواهی. تو می ‎توانی با فروش بیمه عمر ثروتمندترین مرد جهان شوی اگر بخواهی. تو می ‎توانی به همه آرزوهایت برسی اگر بخواهی تو می‎ توانی در ظرف زمانی کوتاهی به خواسته ‎هایت جامه عمل بپوشانی اگر بخواهی.

لیونل مسی در نوجوانی نمی ‎توانست درست راه برود. بچه ‎های کوچه و خیابان مسخره ‎اش می‎ کردند. آرزو داشت یک روز پایش در کوچه‎ ها به توپ بخورد او امروز بهترین فوتبالیست جهان است، چرا؟ برای اینکه به خودش باور داشت. علیرضا بیرانوند کارگری کرد، رفتگری کرد، گارسنی کرد، اما از آرزویش دست نکشید، او امروز بهترین دروازه‎ بان تیم ملی ایران است. خلیل رفعتی معتاد بود. کارتن خوابی می‎ کرد اما یک روز به خود آمد که می ‎تواند آدم دیگری باشد او امروز یکی از میلیاردرهای آمریکاست. شما نیز می ‎توانید با تمرکز بر توانمندی خود و بالا بردن اعتماد به نفس و باورسازی درست قله ‎های موفقیت را در زمینه فروش بیمه ‎نامه عمر فتح کنید.

هر کس بتواند باورهای نادرست ذهن خود را اصلاح کند پس می ‎تواند موفق شود. هیچ چیز در موفقیت شما تاثیر ندارد جز خود شما. لطفا نگویید اقتصاد ما نابسامان است. نگویید تحریم پدر ما را درآورده است. نگویید وضعیت کسب و کار خوب نیست. نگویید بیکاری زیاد است. نگویید مردم اعتمادهای‎ شان را از دست دادند. نگویید راهی برای موفقیت نیست؛ اینها باورهای شماست. بله در واقعیت چیزهای دیگری هم وجود دارد.

دوستی می ‎گفت: فروشنده ‎ای چند روز قبل آمد و گفت: فروش بیمه عمر کار سختی است. گفتم بله سخت است. گفت: یعنی شما هم قبول دارید؟ گفتم من نظر شما را تایید کردم. گفت: یعنی حرف من درست است؟ گفتم: تا زمانی که شما فکر می ‎کنید فروش بیمه عمر کار سختی است حتما سخت خواهد بود. گفت: من الان 20 روز است با همه تلاش ‎هایم یک بیمه عمر نتوانستم بفروشم در صورتی که قبلا این جوری نبود. گفتم این باور شماست. گفت: یعنی نمی‎ خواهید بپذیرید که شرایط زندگی مردم سخت شده و مردم پول ندارند. خندیدم و گفتم فلانی را بگویید بیاید. به محض ورود گفتم: شما دیروز چند تا بیمه عمر فروختید. لبخندی زد و گفت 22 تا بیمه عمر فروختم هفت تا هم امروز جواب قطعی می ‎دهند. فروشنده ناامید به من و او نگاهی کرد و چیزی نگفت. گفتم: اگر شرایط سخت است، اگر فروش بیمه سخت است، اگر موقعیت خوبی وجود ندارد، اگر مردم تمایلی به بیمه عمر ندارند پس چطور همکار شما در همین شهر 22 بیمه ‎نامه عمر فروخت اما شما 20 روز هیچ بیمه ‎ای نفروختید.

تا زمانی که باورهای ما نادرست باشد و تصور کنیم که با وضعیت اقتصادی و معیشتی نمی ‎توان بیمه عمر فروخت، طبیعی است، بیمه عمر فروش نمی ‎رود. زندگی ما ساخته ذهن ماست. چیزی به نام واقعیت از قبل تعیین شده وجود ندارد. شرایط بیرونی هم هیچ تاثیری ندارد. فروشنده ناامید نگاهی به من کرد و گفت باید چه کار کنم؟ گفتم: روی باورهای خود کار کن. قبول کن که می ‎توان در همین شرایط هم بیمه عمر فروخت. واقعیت ‎های فروش بیمه عمر را شما بسازید. بعد به او گفتم شما از شهرستان به تهران آمدید. شما رتبه قابل قبولی در کنکور داشتید. لبخندی زد و گفت بله. گفتم: شما در یک شهرستان کوچک که امکانات حداقلی داشت رتبه‎ ای کسب کردید که عالی بود. چرا؟ گفت: خوب درس خوندم. گفتم: اما قبل از درس خواندن به قبول شدن و موفقیت خود در دانشگاه باور داشتی. اگر امکانات و شرایط عامل موفقیت بودند بچه‎ های تهران باید همیشه رتبه برتر می ‎گرفتند. در صورتی که گاهی رتبه‎ های خوب کنکور مال بچه‎ های شهرهای دورافتاده است برای اینکه آنها به این باور رسیدند که موفق می ‎شوند.

مطلب مرتبط: تکنیک های فروش بیمه عمر

اگر می ‎خواهید یک فروشنده موفق در زمینه بیمه‎ نامه عمر شوید حتما روی باورهای خود کار کنید و زندگی افراد موفق را در این زمینه الگوی خود قرار دهید. شما نیز مثل همه فروشندگان موفق می ‎توانید در صورت علاقه ‎مندی به فروش بیمه ‎نامه عمر و ایجاد باورهای درست در زمینه فروش اتفاق ‎های خوبی را رقم بزنید و نام خود را در صدر فروشندگان بیمه ‎نامه عمر ایران قرار دهید.

در همین وضعیت کنونی ده‎ ها و صدها فروشنده موفق بیمه‎ نامه عمر در ایران هستند که میزان درآمد آنها چندین برابر درآمد یک بیزینس فعال است. آشنایی با این گروه از افراد می ‎تواند روی باور شما تاثیر بگذارد و به این نتیجه برسید که شما نیز می‎ توانید در زمان کوتاهی به موفقیت‎ های چشمگیری در زمینه فروش بیمه‎ نامه عمر دست پیدا کنید.

کارشناس اقتصادی*

برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/6ixbN8K5
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه