شنبه, 24 خرداد 1399 - 10:10

ثروتمندترین دوقلوهای جهان، ایده پرداز اولیه فیس بوک و اولین میلیاردرهای بیت کوین محسوب می شوند. آنها در کنار حضور در عرصه کارآفرینی، سابقه حضور در مسابقات المپیک رشته پارو زنی را نیز در کارنامه دارند، با این حال این اولین باری نیست که در رابطه با آنها فیلمی ساخته می شود.

برادران وینکولس وارد عرصه سینما

درواقع سال های قبل در فیلم شبکه اجتماعی دیوید فینچر، به ماجرای این دو برادر و درگیری آنها با مارک زاکربرگ پرداخته شد که در نهایت با 65 میلیون غرامت، دادگاه به نفع مالک حال حاضر فیس بوک به پایان رسید. این فیلم قرار است از کتاب مشهور میلیاردرهای بیت کوین اثر بن مزریچ ساخته شود.

نکته جالب این است که فیلم دیوید فینچر نیز از یکی از کتاب های او ساخته شد. داستان آن را باید نوعی ادامه ماجراهای پس از دادگاه و مسیر پرداختن به بیت کوین دانست. کارگردان این اثر نیز گرک سیلورمن و جان برگ برعهده خواهند داشت که آثا پرفروشی نظیر Wonder Woman و Aquaman را در کارنامه خود دارند. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا این دو برادر، نقش های اصلی را برعهده خواهند گرفت و یا از بازیگران حرفه ای استفاده خواهد شد. همچنین برای شروع فیلم برداری نیز زمان دقیقی اعلام نشده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید