یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۳ / Sun, 19 May(5) 2024 /
           
فرصت امروز

راز موفقیت بهترین تیک تاکرها

1 سال پیش ( 1401/9/12 )
نویسنده : سیگ یالند - کارآفرین   مترجم : امیر آل علی  

بدون تردید تیک تاک یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی حال حاضر محسوب می شود که بالاترین سرعت رشد تاریخ را به نام خود به ثبت رسانده و بیشترین شانس موفقیت در پنج سال آینده، برای این شبکه متصور می شود. درواقع تمرکز بر روی ویدئوهای کوتاه خلاقانه، در کنار ایجاد چالش های مختلف که به نرخ تعامل بسیار خوبی منجر شده است باعث شد تا این شبکه چینی بتواند خود را به پنج شبکه اصلی برساند. درست به مانند هر اقدام دیگری، درس گرفتن و تقلید از افراد موفق، نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت. برای مثال با تکرار استراتژی فروش یک کسب و کار موفق، می توانید نتایج خوبی را به دست آورید. در این رابطه درس گرفتن و آشنایی با شیوه کار تیک تاکرها، کمک خواهد کرد تا در این شبکه بتوانید موفق تر ظاهر شوید که در ادامه 12 مورد برتر، بررسی خواهد شد. 

راز موفقیت بهترین تیک تاکرها

1-Bayashi

Bayashi

بهترین تیک تاکر سال 2021، با تمرکز بر ویدئوهای کوتاه آشپزی موفق شد تا مخاطبان میلیونی را به دست آورد. وی در حال حاضر 36.7 میلیون دنبال کننده دارد و تعداد لایک های او از یک میلیارد فراتر رفته است. درواقع وی غذاهای خود را با موسیقی های ترند ترکیب می کند و در نهایت یک قضاوت عادلانه نسبت به طعم غذا به مخاطب می دهد. درواقع او به قدری این کار را ساده کرده که بسیاری از افراد شروع به امتحان کردن غذاهای ژاپنی کرده اند. این در حالی است که تصور عموم این بوده است که غذاهای کشور ژاپن، بسیار سخت و زمانبر هستند. 

مطلب مرتبط: چطور در تیک تاک وایرال شویم؟

2-Charli D’Amelio

Charli D’Amelio

وی محبوب ترین تیک تاکر حال حاضر جهان محسوب می شود که 178.8 میلیون فالوور و بیش از 11 میلیارد لایک را به دست آورده است. اقدامات او شامل یک نوع منحصر به فرد حرکات موزون و نمایش روزمرگی های خود محسوب می شود. درواقع او برای هر آهنگ، حرکات جداگانه ای را دارد که بسیار شبیه به ریتم موسیقی است. نکته جالب این است که اقدامات وی توسط خواننده ها نیز به بازنشر گذاشته می شود که خود به بیشتر دیده شدن، کمک کرده است. درواقع برای موفقیت در هر شبکه ای، ایجاد ارتباط با دیگران بسیار مهم است که خانوم دی آملیو این اقدام را به خوبی انجام داده است. نمونه اخیر آن را می توان همکاری با آمازون برای تعطیلات کریسمس پیش رو، به حساب آورد. 

3-Khaby Lame

Khaby Lame

بدون شک دور از تصور است که فردی بسیار فقیر بتواند تنها با فعالیت در یک شبکه اجتماعی، در کمتر از یک سال به ثروت میلیونی دست پیدا کند. این موضوع درست اتفاقی است که برای خابی از کشور فرانسه رخ داده و وی با ویدئوهای طنز خود که کاملا جدید بوده است، یک سبک را ایجاد کرده که بارها مورد تقلید قرار گرفته است. درواقع وی تلاش کرده است تا با دید منتقدانه، شیوه درست اتفاقات رخ داده در کلیپ های مختلف را نشان دهد که بسیار سرگرم کننده است. وی در حال حاضر 151.9 میلیون دنبال کننده و 2.5 میلیارد لایک را در اختیار دارد. درواقع راز اصلی موفقیت او، واکنش نشان دادن متفاوت به ویدئوهایی است که توسط افراد دیگر تولید شده و این خود یک اتفاق تاریخی محسوب می شود. درواقع در حالی که بسیاری از افراد تصور می کنند که باید تمامی بخش های ویدئو توسط خود افراد تولید شود، این جوان سیاه پوست، کاملا عکس این قضیه را به اثبات رساند. همچنین وی پس از کسب شهرت اولیه، اقدام به تولید محتواهای مشترک با سلبریتی ها کرده که خود سکوی پرتابی برای او بوده است. درواقع این موضوع به خوبی اهمیت همکاری با افراد مطرح را نشان می دهد. 

4-Carla Rockmore

Carla Rockmore

در حالی که تصور می شود تیک تاک برای نوجوان ها طراحی شده است، این تیک تاکر با 50 سال سن، خلاف این موضوع را به اثبات رسانده است. درواقع وی از این شبکه برای تبلیغ محصولات خود در زمینه مد و جواهرات استفاده کرده و خود مدل آنها می باشد. با این حال این اقدام را به شیوه ای بسیار خلاقانه انجام داده است. درواقع شما هم بارها ویدئوهایی را دیده‎اید که افراد با پرتاب کردن کفش خود در حالی که یک لباس معمولی را به تن دارند، به یک باره تیپ آنها کاملا عوض می شود. درواقع این ترفند که به یک ترند جهان تبدیل شده است، ابداع این خانوم محسوب می شود. وی در حال حاضر 1.3 میلیون دنبال کننده و 21 میلیون لایک را به دست آورده و به فردی محبوب تبدیل شده است که تصویر وی در مجلات معتبری نظیر Vogue به چاپ رسیده است. درواقع با خلاقیت می توانید حتی میزان فروش محصولات خود را نیز با رشدی انفجاری همراه سازید. 

5-Alexis Nikole

Alexis Nikole

نمایش زیبایی های طبیعت در کنار ارائه توضیحات مختصر و مفید در رابطه با گیاهان، اقدامی است که این تیک تاکر آن را به خوبی انجام داده است. درواقع هنر اصلی وی این است که نمایش ویدئوها را به نحوی انجام می دهد که شما حس می کنید که در حال کشف کردن هستید و حس بودن در مکان را به خوبی تجربه می کنید. این امر در حالی است که تصورات عموم این است که تیک تاک، به موضوعاتی دیگر تمرکز دارد. با این حال با یک ارائه جذاب، حتی از موارد خاص نیز می توانید محبوبیت عمومی ایجاد نمایید. وی در حال حاضر 4 میلیون فالوور و 89.3 میلیون لایک را در اختیار دارد. 

مطلب مرتبط: چگونه تیک تاک به رشد کسب و کارها کمک می کند

6-Gymshark

Gymshark

در جهان امروز که رشد تکنولوژی و زندگی فست فودی باعث شده است تا بسیاری از افراد با معضل چاقی مواجه باشند، بدون شک باشگاه های ورزشی یکی از موضوعات مورد علاقه محسوب می شود. با این حال نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ماهیت شبکه های اجتماعی بر پایه سرگرم بودن می باشد. به همین خاطر این تیک تاکر تلاش کرده است تا به جای اقدامات رایجی نظیر نمایش فضای باشگاه؛ بررسی مکمل ها و برنامه های تمرینی، کاملا متفاوت عمل نماید. درواقع او روزمرگی های خنده دار یک ورزشکار چه در داخل و چه در بیرون باشگاه را نشان داده است که بارها مورد تقلید قرار گرفته و بسیار جالب هستند. همچنین وی چالش های ورزشی مختلفی را دارد. برای مثال با همراهی کردن او می توانید طی 60 روز، وضعیت بدنی خود را کاملا متفاوت کنید. به همین خاطر وی در نقش یک مربی آنلاین نیز ظاهر شده است که خود مشتریان زیادی از سراسر جهان را به همراه داشته است. وی در حال حاضر 3.9 میلیون دنبال کننده و بیش از 62 میلیون لایک را به دست آورده است. 

7-Yik Keat

Yik Keat

این امر که یک عکاس بتواند از تیک تاک که مبتنی بر فیلم است، به شهرت برسد بسیار عجیب خواهد بود. با این حال وی با عکاسی غیرمنتظره از عابرین پیاده، یک اقدام جالب را ایجاد کرده است که با تقلید جهانی مواجه شده است. در این رابطه او ترفندهایی را آموزش داده است که باعث می شود که با استفاده از گوشی هوشمند خود، بتوانید تصاویر خیره کننده ای را بگیرید. درواقع امروزه رشد شبکه های اجتماعی باعث شده است تا افراد تمایل داشته باشند که تصاویر زیبایی را بگیرند و این امر خود یک موضوع محبوب جهانی محسوب می شود. وی در حال حاضر 1.7 میلیون دنبال کننده را در اختیار دارد و 44 میلیون لایک به دست آورده است. با توجه به اینکه عکاسی محصول، برای برندها بسیار مهم است برندهایی نظیر آدیداس و لویی ویتون با او همکاری دارند که خود درآمدزایی بالایی را برای وی به همراه داشته است. درواقع اگر شما نیز به عکاسی علاقه دارید، می توانید با یک خلاقیت جدید، هم به شهرت و هم به ثروت بالایی برسید. نکته جالب دیگر این است که این عکاس، حتی بودجه کافی برای تهیه یک دوربین عکاسی حرفه ای را نداشته و این امر به خوبی نشان می دهد که برای موفقیت، تنها خلاقیت کافی خواهد بود. 

8-Dylan Hollis

Dylan Hollis

پیاده سازی ایده های عجیب و حتی احمقانه در زمینه آشپزی و ترکیب موارد مختلف با یکدیگر، اقدامی است که تا قبل از آقای دیلان، مورد توجه قرار نگرفت. درواقع وی این اقدام را به قدری جذاب انجام می دهد که محبوبیت بالایی را به دست آورده است. نکته جالب این است که برخی از ترکیبات جدید او مورد تقلید رستوران ها و کافی شاپ ها نیز قرار گرفته و وی را می توان مخترع طعم های جدید دانست. درواقع وی حتی در پخت نیز شیوه جالب و متفاوتی را دارد. وی در حال حاضر 9.4 میلیون دنبال کننده و 215 میلیون لایک را در اختیار دارد. 

9-Roxy Prima

Roxy Prima

وی یک نقاش ساختمانی محسوب می شود که به خوبی قبل و بعد و مراحل کار خود را نشان داده است. درواقع دیدن یک دیوار قدیمی که با رنگ آمیزی و پیاده سازی طرح های زیبا، کاملا متفاوت شده است بدون شک برای هر فردی جذاب بوده و این امر اگر با یک موسیقی جذاب همراه باشد، لذتی چند برابر را به همراه دارد. وی همچنین نکاتی را آموزش می دهد تا افراد بتوانند با رنگ و یک قلموی ساده، دیوارهای خود را زیباتر کنند. 

10-Holly Johnson

Holly Johnson

این امر که یک طراح گرافیک باشید، کمک خواهد کرد تا بتوانید ویدئوهایی به مراتب جذابتر را تولید نمایید. وی در اکثر ویدئوهای خود یکسری سوالات را مطرح می کند و پس از آن پاسخ صحیح را نشان می دهد. این امر باعث می شود تا افراد به صورت مداوم، اطلاعات خود را به چالش کشیده و در کنار آن، به ساده ترین شکل با اصول طراحی گرافیکی، فتوشاپ و ایلاستریتور آشنا شوند. 

11-Glow Recipe

Glow Recipe

این برند در حوزه محصولات آرایشی فعالیت دارد و در ویدئوها، انواع میکاپ را به نمایش می گذارد. با این اقدام، برای محصولات خود، بازار مصرف ایجاد می کند و باعث می شود تا احساس نیاز در مخاطبان، به مراتب بیشتر شود. درواقع تکنیک های آرایشی، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. 

مطلب مرتبط: چطور در تیک تاک بازدید بیشتری برای ویدئو کسب کنیم؟

12-Pink Pony Creative

Pink Pony Creative

این تیک تاکر نیز یک چالش 100 روزه را شروع کرده و قول داده است که فتوشاپ را به صورت کامل به مخاطبان خود آموزش دهد. درواقع ویدئوهای آن شیوه ای جذاب و جدید از آموزش را شامل می شود. در حال حاضر نیز 2.7 میلیون لایک را دریافت کرده و از 2019 فعالیت خود را شروع کرده است. 

در آخر نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگرچه تیک تاکرهایی با مخاطبان بالاتر نیز وجود دارند، با این حال تلاش شده است تا موارد انتخابی، از حوزه های مختلف باشد. 

منبع : practicalecommerce
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/UxoldWS9
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کارآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهخرید از چینچک صیادیدوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکخرید نهال گردوماشین ظرفشویی بوشدوره رایگان Network+سریال جنگل آسفالتکفش مردانهتلویزیون شهریMEXCتبلیغات در گوگللپ تاپ قسطیآی نودانلود رمانآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلگیفت کارت استیم اوکرایناسکرو کانوایرخرید لایک اینستاگرامپنجره دوجدارهخدمات سئولوازم یدکی تویوتاکولر گازی جنرال شکارنرم‌افزار حسابداریاجاره خودرو در دبیست مدیریتیواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگواردات از چینتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلخرید قسطیاپن ورک پرمیت کاناداتعمیر گیربکس اتوماتیک در مازندرانورمی کمپوستچاپ فوری کاتالوگ حرفه ای و ارزانقیمت تیرآهن امروزمیز تلویزیونتعمیر گیربکس اتوماتیکتخت خواب دو نفرهخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدندانپزشکی سعادت آبادتور استانبولنرم‌افزار حسابداری رایگانتور استانبول
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه