دوشنبه, 24 شهریور 1399 - 16:36

چگونه بدون دفترکار می توان ارتباطات حرفه ای خود را با مشتریان حفظ کرد؟ و چگونه با هزینه کم صاحب خط تلفن تهران، تلفن گویا، فکس اینترنتی، صندوق صوتی و منشی شویم. این مطلب به این سوال پاسخ می دهد.

در شرایط کنونی، مشکل اصلی کسب وکارهای کوچک و بزرگ، افزایش تورم هزینه هاست. نوسانات اقتصادی سبب نابسامانی شده و کنترل هیجان بازار هم سخت است.

دفتر کار مجازی رونق کسب و کار

در این شرابط که قیمت اجاره محل و یا ابزارهای تولید رو به افزایش است، اجاره دفتر کار در تهران برای برخی کسب وکارها توجیه منطقی ندارد. کرونا هم مزید بر علت شده است که کسب و کارها به دنبال راهکارهای جایگزین باشند.

اما کسب وکارهای کوچک و بزرگ چگونه بدون دفتر کار می توانند در بازار به رقابت بپردازند؟ «دفتر کار مجازی» در پاسخ به این نیاز چند سالی است که در ایران آغاز به کار کرده و شرکت دانش بنیان «دفتر شما» پیشگام ارائه خدمات دفاتر کار مجازی نظیر تلفن گویا و منشی مجازی در ایران است.

دفتر کار مجازی دقیقا چه کمکی به کسب و کارهای ایرانی می کند؟

دفتر کار مجازی رونق کسب و کار

یکی از دلایلی که کسب و کارهایی نظیر سایت های اینترنتی، فروشگاه های آنلاین، شرکت های خدماتی و ... اقدام به خرید یا اجاره دفترکار تهران می کنند، تشکیل تیم کاری و تمرکز بر ارتباطات رسمی و کاری خود است. اما معمولا اغلب این کسب و کارها مراجعه حضوری ندارند، آنها می توانند با استفاده از خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» و بدون دفترکار با تمرکز بر دورکاری خود به فعالیت ادامه دهند.

اما سوالی که ممکن است پیش آید این است که چگونه بدون دفترکار می توان ارتباطات حرفه ای خود را با مشتریان حفظ کرد؟ و با این شیوه چگونه کسب درآمد کنیم و بازخورد مناسبی از مشتری داشته باشیم؟

شرکت دانش بنیان «دفترشما» این مشکل را حل کرده و یک شماره تلفن ثابت تهران، یک منشی حرفه ای که پاسخگوی تماس های شما باشد و یک تلفن گویا با پیام خوشامدگویی و منوهای متعدد با قابلیت دایورت تماس در اختیار قرار می دهد تا جلوه ی حرفه ای تری به کسب و کار بخشید

در واقع می توانید دفتر کار خود را پس داده و همه این امکانات را فقط در ۵ دقیقه از پورتال آنلاین دفتر شما تهیه کنید.

چه کسانی می توانند از دفتر کار مجازی استفاده کنند؟

استارتاپ ها، مشاوران در حوزه های مختلف، فریلنسرها، عرضه کنندگان خدمات آنلاین، خرده فروشان اینترنتی و همچنین شرکت هایی که در شهرستان ها فعالیت می کنند از مشتریان عمده دفتر کار مجازی هستند.

بطور کلی هر شخص حقیقی یا حقوقی که می خواهد در بازار پایتخت حضور داشته باشد و به هر دلیلی امکان داشتن فضای دفترکار، استخدام منشی و داشتن خط ثابت تهران را ندارد، می تواند از خدمات دفتر شما استفاده کند. چه یک استارتاپ تازه کار باشد، که ترجیح می دهد به جای اجاره دفتر و استخدام منشی سرمایه محدود خود را برای تبلیغات و برندسازی هزینه کند، چه یک تولیدکننده صنایع دستی در اصفهان باشد که می خواهد بدون واسطه و مستقیم در بازار پایتخت رقابت کند.

در شرایط فعلی بازار ایران، شرکت های رو به توسعه و یا قدیمی هم برای کاستن از هزینه ها رو به استفاده از خدمات دفتر کار مجازی آورده اند.

آیا دفتر مجازی یک تلفن اینترنتی است که به دفتر کار نیاز ندارد؟ فرق آن با سایر خطوط تلفن ثابت چیست؟

«دفتر شما» یک خط ثابت تهران با پیش شماره ۲ در اختیار مشتریان خود می گذارد. عملا این خط هیچ تفاوتی با سایر خطوط تلفن ثابت ندارد و برای دریافت تماس ها نیازی به اینترنت یا هیچ سخت افزار و نرم افزاری نیست، اما مزیت آن این است که دیگر به محل فیزیکی یا دفتر کار در تهران نیاز نیست و هر جای ایران باشید می توانید از خدماتی که روی این خطوط ارائه می شود استفاده کنید.

در واقع از امتیاز یک خط تلفن ثابت تهران بهره مند شده اید اما تماس ها را روی شماره موبایل یا هر شماره دلخواه که مایل باشید دریافت می کنید.

سرویس تلفن گویای دفتر شما چه امکاناتی دارد؟

در سرویس تلفن گویای دفترشما، علاوه بر خط تلفن تهران، تمام امکانات یک سانترال حرفه ای ارائه می شود. نظیر پخش پیام خوش آمدگویی در ساعات مختلف روز، تعریف منو، داخلی و شماره هایی که مایلید تماس ها به آن ها دایورت شود.

خدمات متنوع دیگری نظیر فکس اینترنتی و صندوق صوتی نیز همراه این سرویس قابل ارائه است. همچنین گزارش کامل تماس ها و دقایق مصرفی به صورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است. هزینه بسته های تلفن گویا از ۳۹ هزار تومان در ماه شروع می شود و مشترکین براساس میزان تماس می توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند. در این سرویس هزینه دایورت به سراسر کشور برای مشترکین رایگان است.

سرویس منشی مجازی دفتر شما چیست؟

دفتر کار مجازی رونق کسب و کار

در سرویس منشی مجازی دفتر شما، یک فرد حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس های شما خواهد بود. در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس های کاری شما را براساس دستورالعملی که به او داده اید، مدیریت می کند و گزارش می دهد یا در صورت لزوم تماس را وصل می کند. با این سرویس عملا از استخدام منشی و هزینه های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی نیاز می شوید.

دفترشما با فراهم کردن زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری و به کارگیری منشی های مجرب، اولین شرکت ارائه دهنده خدمات منشی مجازی در ایران به شمار می رود و شرایطی را فراهم کرده تا هر کارآفرین بتواند با حداقل هزینه، یک منشی حرفه ای دورکار داشته باشد.

شماره ثابت 5 رقمی و 6 رقمی تهران بگیرید!

خبر خوب اینکه شما می توانید ۱۵روز خدمات دفتر کار مجازی را به صورت رایگان آزمایش کنید!

تنها کافی است با مراجعه به سایت دفتر شما به نشانی https://daftareshoma.com در ۵ دقیقه شماره ثابت تهران بگیرید و ۴ رقم آخر شماره تلفن را هم انتخاب کنید و با جستجو در میان شماره ها شانس خود را برای گرفتن شماره رند یا دلخواه امتحان کنید. حتی می توانید با پرداخت هزینه و خرید شماره 5 رقمی و یا شش رقمی از یک شماره منحصر به فرد هم بهره مند شوید.

اگر در خصوص دریافت این خدمات سوالی دارید می توانید در روزهای کاری با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۰ تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید