جمعه, 19 مهر 1398 - 09:35

نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) تحت عنوان «سرزمین کودک پاسارگاد» در راستای برقراری تعامل بیشتر با کودکان و نوجوانان در بستر تلفن های همراه و تبلت و ارائه برنامه های کاربردی با هدف سرگرمی، فرهنگ سازی و آموزش مفاهیم بانکداری و مدیریت سرمایه، توسط بانک پاسارگاد بارگذاری شده است.

نرم افزار سرزمین کودک پاسارگاد

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در این نرم افزار بخش های متنوعی در حوزه های داستان تعاملی، بازی، آموزش طراحی و نقاشی، رنگ آمیزی، پخش ویدئو، کارتون و ... ارائه شده است. تولید محتوا در راستای سرگرمی، آموزش و توانمندسازی و مهارت افزایی خانواده ها و کودکان، ایجاد محیط مجازی پاک و هوشمند برای کمک به خانواده ها و کودکان در دوره انفجار فناوری های اینترنتی، آموزش مهارت مدیریت سرمایه، تبیین نقش بانک و مفهوم پس انداز در زندگی به ویژه برای کودکان و مهارت افزایی در خصوص مهارت تصمیم گیری با داستان های تعاملی، فرهنگ سازی سبک زندگی دیجیتال، توانمندسازی و ایمن سازی خانواده ها نسبت به آسیب های آن، آموزش هدفمند و غیرمستقیم جهت پیشگیری از پیدایش آسیب های اجتماعی سبک زندگی کنونی از اهداف این نرم افزار است.

در این نرم افزار به نقش کاربردی داستان تعاملی که یکی از بهترین ابزارهای رفتارآموزی و آموزش غیرمستقیم در دنیا است، توجه ویژه شده است. دراین نوع داستان کاربر می تواند به جای شخصیت داستان، تصمیم گیری کرده و بر روند و پایان داستان تأثیر بگذارد.

گفتنی است نسخه Android این نرم افزار را می توان از طریق لینک https://www.bpi.ir/uploads/files/kids.bpi.apk در سامانه موبایلی بانک پاسارگاد دریافت کرد. نسخه IOS این اپلیکیشن نیز به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید