یکشنبه, ۲۷ خرداد(۳) ۱۴۰۳ / Sun, 16 Jun(6) 2024 /
           
فرصت امروز

اگر دنبال روشی برای جوان سازی پوست خود و مبارزه با اثرات جاذبه هستید، روش لیفت یا کشیدن پوست صورت و فیلرهای پوستی را در نظر داشته باشید. روش های مختلف لیفت صورت توسط متخصصان جراحی پلاستیک انجام می شوند. در این روش پوست های آویزان صورت اصلاح می شوند. از سویی تزریق ژل و چربی موجب جایگزینی حجم از دست رفته پوست شده. این روش توسط متخصصین پوست انجام شده و کمتر تهاجمی بوده، سرعت بیشتری دارد و دوره نقاهت کوتاه تری دارد.

مزایای تزریق ژل و چربی در مقایسه با عمل های زیبایی

فیلر پوستی یا پرکننده پوستی چیست؟

تزریق ژل، روشی است که در آن ژل های بافت نرم به داخل پوست تزریق شده و جایگزین حجم از دست رفته پوست می شوند. در این روش خطوط ظریف و چروک های عمیق پوستی را محو میکند و بافت طبیعی صورت را بر می گرداند. تزریق ژل میتواند با تزریق بوتاکس همراه باشد. «تزریق بوتاکس، سیگنال های اعصاب به عضلات را مسدود می کند،عضله ای که بوتاکس به آن تزریق شده نمی تواند منقبض شود، این باعث می شود چین و چروک ها شل و نرم شوند» این در حالیست که در روش تزریق ژل، به صورت فرد حجم اضافه می شود .

روش تزریق فیلر پوستی به طور شایع در ناحیه صورت استفاده می شود. با این حال در قسمت های دیگر بدن اگر مشکلاتی وجود داشته باشد قابلیت استفاده دارد. از جمله این نواحی دست ها، پا ها، گوش ها، سینه ها، باسن و ناحیه ژنیتال زنانه است. روش کارکرد فیلر به این صورت است که با تزریق آن در چروک یا خطوط بدن یا نواحی که استخوانی با جراحی برداشته شده است، فضای خالی موجود را پر می کنند. برعکس روش لیفت صورت، تزریق ژل غیر تهاجمی بوده و زمان بهبودی کمتری دارد. تزریق ژل بسیار رایج بوده و نتایج آن معمولا بین ۶ تا ۱۸ ماه دوام می آورد. به خاطر همین این روش محبوبیت بیشتری به خصوص در بین جوانان که به ظاهر خود خیلی اهمیت میدهند، دارد.

تزریق چربی چیست؟

این روش خطوط ظریف و چروک ها ی عمیق پوستی را محو می کند و بافت طبیعی صورت را بر می گرداند. تزریق ژل با تزریق بوتاکس متفاوت هست. در تزریق بوتاکس عضلات ناحیه تزریق شل شده در حالی که روش تزریق ژل، به صورت فرد حجم اضافه می کند .

فرآیند تزریق چربی به صورت، توضیح آسانی دارد ولی در عمل روش پیچیده ای دارد. بافت چربی با ظرافت با میکروکانول هایی از قسمت های دیگر بدن مثل ران ها یا شکم برداشته می شود. سپس این چربی طی فرآیندی تراکم پیدا می کند و به ناحیه مورد نظر در صورت با کانول کوچکی با روش خاصی به نام فدرینگ تزریق می گردد. درصد زیادی از چربی تزریق شده به مرور زمان جذب می شود ولی معمولا ۶۰ تا ۷۰ درصد آن برای مدت طولانی در محل تزریق باقی می ماند

فواید تزریق ژل یا چربی در مقایسه با عمل جراحی

مزایای تزریق ژل و چربی در مقایسه با عمل های زیبایی

فواید زیادی در تزریق ژل و چربی در مقایسه با عمل جراحی وجود دارد که مهمترین آنها به شرح زیر است:

زمان مورد نیاز جهت بهبودی فرد در تزریق ژل یا چربی کمتر است.

یکی از دلایل مهمی که بیماران تزریق ژل یا چربی را به جراحی ترجیح می دهند، این است که نیازی به استراحت پس از تزریق ژل نیست و در روش تزریق چربی تنها دو تا پنج روز استراحت برای بهبودی فرد کافی است. هر دو روش های تزریق ژل و چربی سرعت انجام بالایی دارند و بلافاصله فرد میتواند به فعالیت های روزمره خود برگردد. اگر وقت زیادی را برای درمان یا جراحی ندارید، روش تزریق ژل یا چربی بهترین گزینه برای شماست.

اعمال جراحی معمولا موجب حساسیت پوستی، کبودی و درد می شوند اما روش تزریق ژل، کبودی و اسکار کمتری به جای می گذارد.

شما می توانید در مورد نتیجه ی مورد انتظار خود از تزریق فیلر پوستی تصمیم گیری کنید.

در روش های تهاجمی ضد پیری مثل جراحی های زیبایی، همیشه نمی توان در مورد نتیجه قطعی تصمیم گیری کرد چرا که واکنش بدن و تجربه جراح بر روی نتیجه مورد انتظار موثر است.

در روش تزریق ژل و چربی شما بیشتر در فرآیند درمانی نقش دارید. شما می توانید در مورد حجم ژل یا جربی به کار رفته و محل آن تصمیم گیری کنید.

این روش ها اسکار های پوستی را بهتر حذف می کنند و جای جوش باقی نمی گذارند.

یکی از مزایای بزرگ تزریق ژل و چربی اثر آن ها بر بهبود ظاهر اسکار است. شما ممکن است که روش های مختلفی را برای رفع اسکار های صورت امتحان کرده باشید. همچنین ممکن است جهت پوشاندن اسکار ها از آرایش کردن یا روش های دردناک و طولانی مدت استفاده کرده باشید. استفاده از تزریق ژل یا چربی در رفع اسکار ها نیز موثرند. در حالی که در روش های جراحی، حتما در ناحیه تحت درمان برش های جراحی انجام می شود و حتی با تجربه ترین جراحان هم نمی توانند این کار را بدون ایجاد اسکار های جدید انجام دهند.

هر دوی این روش ها به پوست ظاهر جوان تری می دهند.

مزایای تزریق ژل و چربی در مقایسه با عمل های زیبایی

با افزایش سن، پوست کلاژن خود را از دست می دهد و چربی زیرپوستی به سمت پایین حرکت می کند. و پوست ظاهر زیبای چاق خود را از دست می دهد. تزریق ژل به بازگشت حالت قبلی پوست کمک می کند و ظاهر جوانتری به شما می بخشد. تزریق چربی میتواند چربی از دست رفته پوست را با استفاده از چربی های زائد جاهای دیگر بدن جایگزین کند.

بدست آوردن نتایج سریع با فیلرهای پوستی

بیشتر افراد در اواخر دهه دوم زندگی به مصرف کرم های ضد پیری روی می آورند. این کرم ها شروعی در جهت مبارزه با فرآیند پیری هستند. با این حال کرم های ضد پیری نیاز به استفاده مداوم روزانه دارند و در مدت زمان طولانی، اثر بسیار کمی دارند.
تزریق ژل و چربی از سوی دیگر نتایج آنی مورد نظر را به شما می دهند. برای دستیابی به مطلوب ترین نتیجه معمولا یک هفته زمان می برد اما نتایج فوری با ظریف ترین تزریق نیز حاصل می شود.

شما می توانید انتخاب کنید که نتایج ظریفی را با تزریق ژل بدست بیاورید.

اگر اولین باری است که تزریق ژل انجام می دهید و می خواهید تغییرات فاحشی نداشته باشید، می توانید به پزشک یا پرستار خود اطلاع داده که مقدار ژل تزریقی شما را کاهش بدهند. به عنوان مثال از فیلر نیم سی سی به جای یک سی سی استفاده کنند. با این کار، شما می توانید تغییرات تدریجی در ظاهر خود ایجاد و نتایج ظریف تری بدست بیاورید.

برخلاف روش جراحی، برای بهبودی پس از تزریق ژل به زمان نیازی نیست.

جراحی پلاستیک معمولا توسط افرادی انتخاب می شود که به تغییرات فوق العاده ضد پیری نیاز دارند. نتایج این روش واضح تر است و برای مدت طولانی تری نسبت به تزریق ژل باقی می ماند. با این حال زمان مورد نیاز جهت بهبودی معمولا هفته ها طول می کشد و فرد به بیهوشی و مراقبت های بعد از عمل نیاز دارد.با تزریق ژل شما فرد سابق هستید و فقط به بهترین خودتان تبدیل می شوید.

یکی از دلایل اصلی دیگری که افراد تزریق ژل را به روش های تهاجمی ترجیح میدهند این است که تزریق ژل ساختار چهره را تغییر نمی دهد. و حالات چهره و کیفیت صورت فرد ثابت باقی می ماند و ظاهر فرد فقط مقداری بهتر می شود. اگر شما به دنبال فیلرهای پوستی ضد پیری هستید، شما شبیه فرد دیگری نخواهید شد و چهره شما دقیقا شبیه عکس های قدیمی خود خواهد بود.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/JfjVolzm
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
آزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهخرید از چیندوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکدوره رایگان Network+سریال جنگل آسفالتMEXCتبلیغات در گوگلآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلگیفت کارت استیم اوکرایناسکرو کانوایرخرید لایک اینستاگرامپنجره دوجدارهلوازم یدکی تویوتاکولر گازی جنرال شکارنرم‌افزار حسابداریاجاره خودرو در دبیست مدیریتیواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگواردات از چینتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلخرید قسطیاپن ورک پرمیت کاناداتعمیر گیربکس اتوماتیک در مازندرانورمی کمپوستچاپ فوری کاتالوگ حرفه ای و ارزانقیمت تیرآهن امروزمیز تلویزیونتعمیر گیربکس اتوماتیکتخت خواب دو نفرهخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدندانپزشکی سعادت آبادتور استانبولنرم‌افزار حسابداری رایگانتور استانبولتور اماراتکولر گازی جنرال گلدکولر گازی ایوولیچک صیادیخرید نهال گردوکمک به خیریهماشین ظرفشویی بوشخدمات خم و برش و لیزر فلزاتتعمیرگاه فیکس تکنیکصندلی پلاستیکی
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه