شنبه, ۷ خرداد(۳) ۱۴۰۱ / Sat, 28 May(5) 2022 /
           
فرصت امروز

پرسش: جوانی 21 ساله ودانشجوی رشته مدیریت بازرگانی ام و نمی دانم ازچه زمانی باید وارد بازار کار شوم. شما می توانید مرا راهنمایی کنید؟

پاسخ کارشناس: کار کردن زمان ندارد. گاه به ضرورت کودک 10 ساله وارد بازار کار می شود و گاه جوان 30 ساله هنوز بیکار است و پدرخانواده هزینه های زندگی او را می دهد. کار کردن بر اساس یک ضرورت صورت می گیرد، این ضرورت می تواند انگیزه شخصی، شوق به کار، کسب درآمد، تجربه و تمرین و امثالهم باشد.

شما اگر دانشجو هستید هنوز زمان زیادی باری کار کردن دارید. در چنین سنی علاقه و انگیزه ها بر اساس ورودی های بیرونی ذهن شکل می گیرد و نشان می دهد که شما به چه کاری علاقه مندید یا در بیشتر در چه زمینه ای مطالعه و فعالیت داشتید و پیگیر خواندن های بیشتر بودید. اما اگر از هم اکنون شما با ظرفیت ها و توانمندی های فردی خود آشنایید و علاقه مند کار هستید یا مشکلات مالی باعث می شود تا کاری را شروع کنید از همان ابتدا به انگیزه خود رجوع کنید و ببینید واقعا چه کاری را دوست دارید و سپس در همان زیرمجموعه شغلی کاری را شروع کنید یا با توجه به دانشجو بودن به صورت پاره وقت در یک شرکت استخدام شوید.

کار در دوران دانشجویی می تواند در حکم بذرهای کسب و کار شما در آینده باشد تا با کسب تجربه بیشتر و آگاهی و توانایی بالاتر بتوانید در سال های بعد ثمرات آن را شاهد باشید.

شاید بهترین مکان برای کار کردن با توجه به سن شما فضای مجازی باشد که با حداقل هزینه برای خودتان یک کسب وکار کوچک خدماتی راه اندازی و به مردم در زمینه های مختلف خدمات خوب ارائه کنید.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/ai1oqDwk
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه