پنجشنبه, ۱۱ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Thu, 2 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

چشم انداز جذاب بنتلی برای سال 2030

1 سال پیش ( 1399/8/19 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : جف پرز  

امروزه مسئله محیط زیست به ترند اول برندهای مطرح جهان تبدیل شده است. در این راستا صنعت خودروسازی، به عنوان یکی از متهم های آلودگی هوا و محیط محسوب شده و به همین خاطر نیز برندهایی نظیر تسلا، موفق شده ‏اند تا با رشدی چشمگیر همراه باشند. در این رابطه بنتلی نیز عنوان کرده است که تا سال 2030، تمامی تولیدات این شرکت کاملا برقی خواهد شد. این امر به معنای آن است که تا آن زمان، دیگر خودروهای بنزینی، محبوبیت چندانی را نخواهند داشت. درواقع به نظر می ‎رسد که تا 10 سال دیگر، این اتفاق برای اکثر برندهای بزرگ خودروسازی نیز رخ دهد.

چشم انداز جذاب بنتلی سال 2030

در این راستا ذکر این نکته ضروری است که این شرکت انگلیسی از سال 1919 در زمینه تولید خودروهای لوکس فعالیت داشته و هم ‏اکنون تحت مالکیت فولکس واگن قرار دارد، با این حال جرقه ایجاد چنین سیاستی به نظرسنجی سال گذشته این شرکت برمی‏ گردد که براساس آن بیش از 55 درصد مشتریان، تمایل دارند که در آینده این شرکت خودروهای برقی تولید نماید. بدون شک در صورت اجرای درست این طرح، بنتلی نیز به صف برندهایی اضافه خواهد شد که خود را به تولید کربن صفر رسانده‏ اند که اقدامی بزرگ و قابل تحسین محسوب می‎شود.

منبع : motor1
برچسب ها :
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/BZfTKybP
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه