جمعه, ۱۲ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Fri, 3 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

گوگل در طول یک دهه اخیر خدمات بسیار زیادی برای کاربران فراهم کرده است. شاید دیگر امکان استفاده از اینترنت بدون اتکا بر سرویس های اصلی گوگل وجود نداشته باشد. این امر در کنار توسعه و به روز رسانی مداوم سرویس های گوگل امکان صرف نظر از خدمات این برند را غیرممکن ساخته است. گوگل در تازه ترین اقدامش به روز رسانی تازه ای برای سرویس فوتوز در نظر گرفته است. اگر از کاربران سرویس فوتوز باشید، به خوبی از امکان همگام سازی تصاویر و ویدئوها در دستگاه های مختلف به لطف این اپ کاربردی گوگل آگاهی دارید. ویرایش تصاویر و ویدئوها در این اپ کیفیت بسیار بالایی دارد. اکنون گوگل برای جلب نظر دامنه هرچه وسیع تری از کاربران اقدام به ارائه آپدیتی تازه برای ویرایش ویدئو در گوگل فوتوز کرده است. 

ابزار جدید ویرایش ویدئو در گوگل فوتوز

امکانات تازه ویرایش ویدئو در گوگل فوتوز شامل ابزار برش، تغییر زاویه، نورپردازی و همچنین اعمال فیلترهای مختلف خواهد بود. این امر با هدف کاهش نیاز کاربران به استفاده از اپ های دیگر صورت گرفته است. بسیاری از کاربران گوگل فوتوز را به عنوان راهکاری برای ذخیره سازی سریع و همگام سازی تصاویر و ویدئوها قلمداد می کنند، اما نگاهی به ابزارهای ویرایشی آن ندارند. این امر مشکلات بسیار زیادی برای گوگل در زمینه توسعه خدماتش به همراه داشته است. 

بدون تردید بسیاری از امکانات ویرایشی گوگل فوتوز در دیگر اپ های ویرایشی نیز قابل دسترس است. نکته مهم در این میان جهت گیری گوگل برای یکپارچه سازی تجربه کاربران است. این امر دارای اهمیت بسیار زیادی است. بسیاری از کاربران تمایلی برای جا به جایی میان اپ های مختلف ندارند. همین امر مزیت اصلی گوگل فوتوز محسوب می شود. 

مطلب مرتبط: نبرد مایکروسافت و گوگل در خاک استرالیا

تیم فنی گوگل برای به روز رسانی گوگل فوتوز از هزاران نظر و بازخورد کاربران در گوگل پلی و نظرخواهی های درون برنامه ای استفاده کرده است. این امر موجب نگاه مثبت کارشناس ها نسبت به آپدیت جدید گوگل فوتوز شده است. البته گوگل نسبت به افزایش گزینه های ویرایش حرفه ای در اپ خود تعهدات بسیار زیادی را بیان کرده است. با این حساب در آینده شاهد به روز رسانی های کاربردی بیشتری از سوی این گوگل در مورد سرویس فوتوز خواهیم بود. 

منبع : socialmediatoday
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/9fRnb9By
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه