پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

زیرنویس خودکار اقدام جدید اینستاگرام

2 سال پیش ( 1399/6/29 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : جولیا متراکس  

در جدیدترین به روز رسانی شبکه اجتماعی اینستاگرام، شاهد یک تغییر بسیار جالب بوده ایم. درواقع یکی از مواردی که تا به امروز باعث شده است تا تعامل جهانی میان کاربران در شبکه ها رخ ندهد، تفاوت های زبانی است. در این راستا اینستاگرام که در چند وقت اخیر خود را به عنوان برترین شبکه اجتماعی حال حاضر جهان مطرح کرده است گامی مهم را در راستای کاهش این مشکل برداشته و از امروز می توانید ویدئوهای IGTV را با زیرنویس خودکار مشاهده نمایید.

زیرنویس خودکار اقدام جدید اینستاگرام

نکته دیگری که اهمیت این اقدام را افزایش داده است، آمارهای بسیار بالا در رابطه با افرادی است که مشکلات شنوایی دارند. براساس جدیدترین اطلاعات، تعداد این افراد بیش از 400 میلیون نفر بوده و وجود زیرنویس، بدون شک برای این افراد یک امکان فوق العاده خواهد بود. هوش مصنوعی به کار رفته نیز بسیار جذاب بوده و در صورتی که صدای تلفن همراه شما قطع باشد، به صورت خودکار شاهد زیرنویس خواهید بود. با این حال شما می توانید در بخش تنظیمات، حالت های مختلفی را ایجاد نمایید. در کنار این موضوع پشتیبانی از 16 زبان زنده دنیا، از دیگر نقاط قوت این طرح محسوب می شود. این موضوع می تواند به رشد بهتر قابلیت جدید Reels نیز کمک نماید. حال باید دید که این طرح جذاب، تا چه حد مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع : msn
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/Are3q52O
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه