شنبه, 10 اسفند 1398 - 15:24

برند والمارت در زمینه خرده‎فروشی سابقه شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دارد. این برند اکنون در حال فروش انواع نوشیدنی های طبیعی و سالم در شعبه های مختلفش است. براساس گزارش CNN از ماه گذشته بیش از 500 شعبه این خرده‎فروشی شروع به عرضه نوشیدنی های سالم کرده اند. هر مدل از نوشیدنی های سالم والمارت دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی است. به این ترتیب مشتریان امکان بهره‎مندی از نوشیدنی های سالم و طبیعی در عصری پر از خوراکی های مضر را خواهند داشت. اگرچه این نوشیدنی ها در طعم و ترکیب های مختلفی عرضه می شود، اما پایه اصلی همه آنها آب و لیمو است.

یکی از تلاش های اصلی والمارت برای کسب سهم بیشتر از بازار نوشیدنی های سالم استفاده از سطح قیمت پایین تر در مقایسه با رقباست. به این ترتیب آنها توانایی بیشتری برای جلب نظر مشتریان در ابتدای مسیر خواهند داشت. این امر از نقطه نظر بازاریابی اهمیت بسیار زیادی دارد. اغلب برندهای بزرگ وقتی قصد حضور در کسب و کاری تازه را دارند، با مشکلات زیادی مواجه می شوند. والمارت با توجه به بودجه فراوان و اعتبار مطلوبش تا حد زیادی چنین مشکلی ندارد.

اقدام والمارت برای فروش نوشیدنی های سالم

نکته مهم درباره نوشیدنی های طبیعی والمارت امکان خریدشان از شعبه های رسمی است. به این ترتیب خبری از فروش آنلاین محصول موردنظر در سایت رسمی والمارت یا دیگر خرده‎فروشی های آنلاین نخواهد بود. این امر در راستای تلاش برای عرضه نوشیدنی های کاملا تازه صورت می گیرد. همچنین در غرفه های عرضه این نوشیدنی ها هیچ کارمندی حضور ندارد. این امر به معنای فرآیند کاملا خودکار تهیه و فروش نوشیدنی ها از سوی دستگاه ها خواهد بود. ثبت سفارش هوشمند و تحویل غذا به صورت خودکار یکی از فناوری های کاربردی در عرصه خرده‎فروشی محصوب می شود. والمارت در طول سال های اخیر به خوبی از فناوری مذکور بهره‎برداری کرده است.

مطلب مرتبط: بازار نوشیدنی های انرژی زا در چین

والمارت در طول دهه های اخیر به عنوان یک خرده‎فروشی ارزان‏قیمت شناخته شده است. این امر کمک بسیار زیادی به آنها برای ارتقای سطح محصولات در دسترس و همچنین گسترش شعبه های شان کرده است. امروزه محصولات والمارت در اغلب شهرهای ایالات متحده قابل دسترسی است. تلاش برای رونمایی از غرفه نوشیدنی طبیعی در راستای استراتژی این برند برای کسب سهم بیشتر از بازار مواد غذایی و اسنک صورت گرفته است بنابراین انتظار فعالیت های بیشتر برای افزایش سهم در بازار غذا و تنقلات از سوی والمارت طبیعی خواهد بود. ما اکنون در ابتدای سال جدید هستیم. با توجه به برنامه های گسترده والمارت برای حضور در عرصه فروش غذا و حتی تولید آن باید تا پایان سال منتظر طرح ها و برنامه های تازه بیشتری از سوی آنها باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید