آماده خرید گندم از بخش خصوصی به قیمت رقابتی هستیم - فرصت امروز

یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 - 20:00

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران:

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ايران گفت: در راستای حمایت از تولید داخل و تامین نیاز بخشهای مختلف کشور، گندم موجود خود را  با قیمت مصوب هر کیلو 900 تومان به بخش صنف و صنعت می‌فروشد و از واردکنندگان بخش خصوصی به قیمت رقابتی گندم خریداری می‌کند.

به گزارش فرصت امروز به نقل از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی، علی قنبری در خصوص میزان و نحوه فروش گندم ها تاکید کرد: میزان فروش گندم به صنوف و صنایع،  بر اساس پروانه فعالیت و بهره برداری واحدهای صنفی و صنعتی تعیین می شود. تحویل گندم نیز از محل سیلوهای شرکت انجام خواهد شد.

وی همچنین از آمادگی شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران برای خرید گندم وارداتی از واردکنندگان بخش خصوصی خبر داد و افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران آمادگی دارد تا گندم خارجی که توسط بخش خصوصی به کشور وارد شده را با قیمت رقابتی خریداری کند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی خرید گندم وارداتی با قیمت رقابتی از بخش خصوصی را منوط به ارائه  معرفی نامه صادر شده از سوی سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان توسط واردکنندگان بخش خصوصی برشمرد.  

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اظهار کرد: گندم مصرفی نانوایان یارانه‌ای‌پز کشور به همان قیمت پایه 6650 ریال عرضه و مطابق سهمیه ‌بندی مشخص توزیع خواهد شد و  محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی