جمعه, 23 اسفند 1398 - 09:39

بانک پاسارگاد با همکاری هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد از شرکت های گروه مالی پاسارگاد، امکان ویزیت بیماران مشکوک به کرونا را به صورت مجازی فراهم کرد.

بانک پاسارگاد ویزیت مجازی تشخیص بیماری کرونا

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، به منظور کمک به کادر پزشکی، برای تسریع در تشخیص بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری، امکان ویزیت مجازی بیماران را از طریق دستگاه تله مدیسین (Telemedicine) در پایگاه تشخیص سیار در شهرستان قم فراهم کرد. به این ترتیب هم وطنانی که با بروز برخی از علائم، مشکوک به ابتلا به بیماری کرونا هستند، با مراجعه به این پایگاه به صورت ویدئویی، علائم خود را برای پزشکان مستقر در تهران بیان کرده و با توجه به شرح حال و دستورات پزشک، اقدامات لازم توسط پرستار مستقر در پایگاه انجام خواهد شد.

بانک پاسارگاد ویزیت مجازی تشخیص بیماری کرونا

بررسی ها نشان می دهد طی سه روز در هفته گذشته تعداد 700 نفر از مراجعان از این طریق توسط پزشکان متخصص ویزیت شده اند و از خدمات تخصصی تله مدیسین استفاده کرده اند.

گفتنی است پیش از این نیز هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد در راستای تلاش برای افزایش توان مراکز درمانی برای مبارزه با ویروس کرونا، تعداد یک هزار دست لباس مخصوص کادر پزشکی cover all برای مقابله با ویروس کرونا و تعداد ۷۰ دستگاه ترمومتر به دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی قم ارسال کرده بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید