چهارشنبه, ۳ مرداد(۵) ۱۴۰۳ / Wed, 24 Jul(7) 2024 /
           
فرصت امروز

11 ایده برای افزایش فروش و سطح آگاهی افراد نسبت به برند شما

5 سال پیش ( 1397/8/18 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : اولیویا سلرز   پدیدآورنده : فروش  

با نگاهی واقع بینانه به این نکته پی خواهید برد که در عصر حاضر شما با روش های متعددی برای شناساندن برند خود و افزایش فروش، مواجه هستید. با این حال پرداختن به تمامی آن ها برای شما امری غیرممکن بوده و به همین خاطر بسیار مهم است تا بهترین روش ها را برای خود انتخاب کنید. در این رابطه فراموش نکنید که با افزایش میزان آگاهی ها نسبت به برند شما، مقدار فروش نیز بیش تر خواهد شد. به همین خاطر نباید این دو موارد را جدا از یکدیگر و نیازمند روش های متفاوت، تلقی کرد.

در همین راستا و در ادامه به بررسی 11ایده برتر در این زمینه، خواهیم پراخت.

ایده افزایش فروش و آگاهی افراد به برند

1-تبلیغات از طریق گوگل ادوردز

با بیش از 3.5 میلیارد جست وجو در روز، گوگل یکی از بهترین مکان های موجود برای انجام امور تبلیغاتی محسوب می شود. در این رابطه مدلppc از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. درواقع این مدل از جمله روش های تبلیغات اینترنتی محسوب می شود که در آن برند تبلیغ کننده به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ خود، درصدی را به سایت مربوطه اختصاص می دهد که امروزه گوگل از آن در ابعاد گسترده ای استفاده می کند.

جالب است بدانید که این امر به قدری موفقیت آمیز بوده است که امروزه گوگل 96درصد از درآمد خود را از طریق تبلیغات به دست می آورد. بدون شک شما نیز در جست وجوهای خود در مرورگر گوگل، با انواع تبلیغات کوچک حاشیه و کنار صفحه مواجه شده اید. این سیستم که Google AdWords نامیده می شود، در واقع روشی تبلیغاتی است که گوگل با توجه به کلمات کلیدی جست وجوی شما، تبلیغات مرتبط با آن را به نمایش درمی آورد. در این رابطه توجه داشته باشید با توجه به این امر که فرد جست وجوگر زمینه ذهنی بیشتری را با محصولات شما خواهد داشت، بدون شک شانس فروش افزایش پیدا کرده و تبلیغ شما تأثیر عمیق تری را خواهد داشت.

تبلیغات از طریق گوگل ادوردز

برای مثال در یک تبلیغ ساده ممکن است که برند شما در معرض دید هزاران نفر قرار گیرد که از میان آن ها تنها چند نفر اقدام به خرید کنند. با این حال از این روش شما اطمینان بیش تری خواهید یافت که حداقل نصف بیننده ها به مشتری شما تبدیل خواهند شد. به خاطر داشته باشید که این امر تنها مزیت روش ذکرشده نبوده و هزینه ها نیز در آن بسیار پایین تر از سایر روش ها است. در نهایت این امر در صورت پیوست مناسب، به افزایش ترافیک سایت شما نیز منجر خواهد شد.

مطلب مرتبط: 5 راهکار کلیدی که فروش شما را افزایش می دهد

2-تبلیغات از طریق سئو سایت

تبلیغات از طریق سئو سایت

در این روش شما سایت خود را به صورت طبیعی در جست وجوهای گوگل بالا آورده و آن را در مکانی بهتر برای نمایش به افراد، قرار می دهید. علت اهمیت این امر به این خاطر است که آمارها در این رابطه حاکی از آن است که افراد معمولاً بیش از 90درصد جست وجوهای خود را محدود به همان صفحه نخست می کنند. به همین خاطر جایگاه شما در سرچ افراد، تأثیر بسزایی در میزان موفقیت خواهد داشت. جالب است بدانید که این روش در مقایسه با مورد اول از هزینه به مراتب کم تری برخوردار بوده و شما تنها کافی است تا قواعد سئو را به خوبی رعایت کنید. در نهایت این امر که سایت رسمی شما بهتر به نمایش دربیاید، بدون شک خود اقدامی تبلیغاتی برای شما محسوب خواهد شد.

3-طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

همواره نباید منتظر باشید تا مکانی برای انجام تبلیغات شما شکل گیرد و سایرین این اقدام را برای شما انجام دهند. درواقع خود شما نیز می توانید به عنوان تبلیغ دهنده و تبلیغ کننده فعالیت کرده و میزان فروش خود را با افزایشی چشمگیر مواجه سازید. در این رابطه از جمله اقدامات جذاب این است که برای خود وب سایتی را طراحی کرده و با قرار دادن مطالب مفید در آن، اقدام به جذب مخاطب کنید. این امر خود می تواند به مکانی مناسب برای انجام اقدامات تبلیغاتی شما تبدیل شود. فراموش نکنید که برای موفقیت در این امر، لازم است تا مسائل سئو سایت را نیز مدنظر خود قرار دهید.

4-استفاده از تلفن همراه

استفاده از تلفن همراه

آمارها حاکی از آن است که بیش از 70درصد آمریکایی ها از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. به همین خاطر لازم است تا در اقدامات تبلیغاتی خود به این امر نیز توجه کافی داشته باشید. برای مثال ارسال پیامک، توجه به شبکه های اجتماعی و وجود انواع اپ ها از جمله مواردی است که به کمک آن ها شما می توانید نیاز تبلیغاتی خود را به خوبی پاسخ دهید. با این حال رمز اصلی موفقیت در این رابطه این است که بتوانید با مخاطبان خود ارتباط دوستانه ای را برقرار کنید. در رابطه با فعالیت در تلفن های همراه ذکر دو نکته بسیار مهم ماست که باید رعایت شود.

امکان بارگیری راحت اطلاعات

از جمله ضعف های بسیاری از سایت ها این است که حجم فایل های بارگذاری شده بسیار بالا بوده و این امر تمایل افراد را برای دریافت آن به شدت کاهش می دهد. با این حال در این رابطه تنها حجم فایل مورد توجه نیست و همواره امکان دریافت مستقیم نیز از جمله موارد تعیین کننده محسوب می شود. به همین خاطر لازم است تا با روش های به روز کاهش حجم فایل آشنا شده و امکان دانلود مستقیم را نیز فراهم آورید. تحت این شرایط بدون شک میزان استقبال ها از مطالب شما با افزایشی چشمگیر مواجه خواهد شد. تحت این شرایط به هر میزانی که کاربر و مشاهده کننده بیش تری را بتوانید به دست آورید، به همان میزان برند و تبلیغات شما دیده خواهد شد. به همین خاطر نباید آن را اقدامی غیرضروری تلقی کرد. درواقع افراد در هنگام استفاده از تلفن همراه خود چندان تمایلی به ذخیره سازی فایل های حجیم نداشته و این امر باید به خوبی برطرف شود.

ساخت محتوا

این امر که قادر باشید تا محتوایی را تولید کنید، بدون شک تأثیر به مراتب بیش تری را بر روی مخاطب در مقایسه با کپی کردن مطلب سایرین، خواهد داشت. به همین خاطر امروزه بسیاری از برندها در تلاش برای انجام این کار هستند. با این حال توجه داشته باشید که تولید محتوای شما باید از تنوع کافی برخوردار باشد تا تأثیر لازم را بر روی مخاطب ایجاد کند. درواقع عدم وجود تنوع در درازمدت به اقدامی تکراری تبدیل خواهد شد که لازم است تا آن را مورد توجه خود قرار دهید.

استفاده از ایمیل

برطبق آمار منتشر شده، در حال حاضر ایمیل صاحب 9 میلیون کاربر است که 91درصد از استفاده کنندگان آن به صورت روزانه ایمیل های خود را مورد بررسی قرار می دهند. به همین خاطر این امکان از جمله فضاهای مناسب فعالیت شما محسوب می شود. با این حال در این رابطه توصیه می شود تا همواره از تبلیغات مستقیم خودداری کرده و در تلاش برای اطلاع رسانی های جالب باشید. همچنین این اقدام شما باید تابع نظمی در ارسال مطالب باشد تا زمینه نارضایتی مخاطبان را ایجاد نکند.

مطلب مرتبط: قدرت آگاهی از برند

5-تبلیغ در فیس بوک

تبلیغ در فیس بوک

قدیمی ترین و در عین حال پرکاربرترین شبکه اجتماعی جهان، بدون شک جذابیت بالایی را برای هر برندی به همراه خواهد داشت. در این رابطه شما تنها محکوم به ساخت یک اکانت برای خود نبوده و می توانید از اکانت سایرین نیز نیازهای خود را تأمین کنید.

6-فعالیت در اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام

بدون شک هیچ شبکه اجتماعی ای به مانند اینستاگرام موفق نشده است تا روند پیشرفت روز افزون خود را حفظ کند. به همین خاطر و با توجه به نرخ رشد فوق العاده آن، لازم است تا درک درستی نسبت به قابلیت های اینستاگرام پیدا کرده و فعالیتی حرفه ای را آغاز کنید. در این رابطه توجه داشته باشید که محوریت اصلی کار در این شبکه بر پایه ارسال عکس بوده و به همین خاطر لازم است تا به دنبال تهیه تصاویری باکیفیت و خارق العاده باشید. در نهایت فراموش نکنید که امروزه تأثیر زیاد شبکه های اجتماعی در سئو و افزایش ترافیک سایت امری اثبات شده است. به همین خاطر نباید مزیت های آن را تنها محدود به امر تبلیغات دانست. همچنین برای موفقیت در اینستاگرام لازم است تا نسبت به امکانات آن نظیر قابلیت استوری و هشتگ نیز توجه کافی داشته باشید.

7-ایجاد یک تقویم برای فعالیت ها

مخاطب باید نسبت به اقدامات شما به یک نظم دوست داشتنی برسد. در غیر این صورت فعالیت های بی موقع و غیرقابل پیش بینی شما بدون شک نارضایتی هایی را به همراه خواهد داشت. در این رابطه فراموش نکنید که هدف اصلی شما تحت تأثیر قرار دادن مخاطبان است. به همین خاطر لازم است تا به خواست آن ها احترام بگذارید. خوشبختانه امروزه نرم افزارها و اپلیکیشن های متنوع و جذابی برای رفع این معضل به وجود آمده است که استفاده از آن بدون شک تأثیر اقدامات شما را افزایش خواهد داد. در نهایت به هر میزانی که افراد با شما احساس راحتی بیش تری داشته باشند، به همان میزان شانس موفقیت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

مطلب مرتبط: درک معنای آگاهی از برند

8-تبلیغات در پینترست

تبلیغات در پینترست

روند کار در شبکه اجتماعی پینترست به این شکل است که افراد می توانند تصاویر را براساس علایق خود پیدا کرده و دسته بندی کنند. همچنین امکان اشتراک این تصاویر در سایر شبکه های اجتماعی نیز به شکلی بسیار راحت وجود دارد. همه این دلایل باعث شده است تا امروزه این شبکه موفق به جذب مخاطبان میلیونی شود. در این رابطه جمله ای معروف وجود دارد که عنوان می کند که یک تصویر مناسب، به اندازه هزاران جمله، حرف برای گفتن خواهد داشت. همچنین این شبکه ابزارهای متنوعی را برای برندها تعیین کرده است که خود فعالیت آن ها را بسیار ساده کرده است. به همین خاطر نیاز است تا نسبت به امکانات تجاری این شبکه خلاق به سطح اطلاعات کافی دست پیدا کنید.

9-تبلیغات در لینکدین

لینکدین را باید تجاری ترین شبکه اجتماعی حال حاضر جهان دانست. درواقع این شبکه به شما کمک می کند تا ارتباط خوبی را با افراد فعال در حوزه کاری خود ایجاد کنید. جالب است بدانید که امروزه بسیاری از شرکت ها تیم کاری خود را از این طریق جمع آوری می کنند. در این رابطه فراموش نکنید که پروفایل شما باید شامل اطلاعات جامعی باشد تا افراد بهتری بتوانند شما را بیابند. در نهایت ایجاد گروه نیز از دیگر قابلیت هایی است که می تواند به بهتر دیده شدن شما و یا برندتان کمک کند. به خاطر داشته باشید که افراد فعال در لینکدین معمولاً شامل حرفه ای ها هستند که این خود شانس موفقیت شما را افزایش خواهد داد.

10-استفاده تجاری از اسنپ چت

بدون شک سرگرم کننده ترین شبکه اجتماعی حال حاضر جهان، اسنپ چت است. با این حال این امر به معنای عدم توانایی این شبکه برای امور تجاری نبوده و شما به راحتی و با آگاهی یافتن از امکانات متعدد آن می توانید فعالیت های تبلیغاتی جذابی را شکل دهید. برای مثال این امر که استیکر و فیلترهای برند خود را ایجاد کنید، از جمله ساده ترین روش های موجود محسوب می شود که در صورت اجرای مناسب و کمی خلاقیت، بدون شک مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت.

11-فعالیت در یوتیوب

یوتیوب را باید بزرگ ترین مکان بارگذاری و تماشای آنلاین ویدئو دانست که پس از گوگل، پرطرفدارترین سایت جهان محسوب می شود. برای فعالیت تجاری در این سایت شما سه گزینه را پیش رو خواهید داشت.

مطلب مرتبط: ادراک معنای آگاهی از برند

1- خود یک شبکه را ایجاد کرده و به تولید محتوا بپردازید

2-به عنوان اسپانسر کلیپ های سایرین فعالیت کنید

3- در تبلیغات رسمی یوتیوب که پیش از نمایش هر کلیپ نشان داده می شود، حضور داشته باشید.

در این رابطه فراموش نکنید که بهترین حالت ممکن این است که در هر سه جنبه، حضوری قدرتمند را تجربه کنید.

منبع : lyfemarketing
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/6f5wNBRa
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
آزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهخرید از چیندوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکدوره رایگان Network+MEXCتبلیغات در گوگلآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلخرید لایک اینستاگرامواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگواردات از چینتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلخرید قسطیاپن ورک پرمیت کاناداتعمیر گیربکس اتوماتیک در مازندرانورمی کمپوستچاپ فوری کاتالوگ حرفه ای و ارزانقیمت تیرآهن امروزمیز تلویزیونتعمیر گیربکس اتوماتیکتخت خواب دو نفرهخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدندانپزشکی سعادت آبادتور استانبولنرم‌افزار حسابداری رایگانتور استانبولتور اماراتکولر گازی جنرال گلدکولر گازی ایوولیچک صیادیخرید نهال گردوکمک به خیریهماشین ظرفشویی بوشخدمات خم و برش و لیزر فلزاتتعمیرگاه فیکس تکنیکصندلی پلاستیکیرمان عاشقانهگیفت کارت استیم اوکراینسریال ازازیلتور سنگاپورلوازم یدکی تویوتاقرص لاغری پلاتیندانلود رایگان از شاتراستوکخرید اقساطی آیفون 13 با تخفیف ویژه
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه