شنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Sat, 4 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

مدرسه سه کلاسۀ "شهید سالار" روستای پیرآغاچ از توابع استان گلستان توسط بانک پاسارگاد افتتاح و به فرزندان عزیز این منطقه اهدا شد. به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، صبح روز چهارشنبه 26 آبان 1400 مدرسه سه کلاسۀ «شهید سالار» در روستای پیرآغاچ از توابع بخش مرکزی شهرستان آق قلا در استان گلستان با حضور مدیرعامل و مدیران بانک پاسارگاد، مقامات محلی و جمعی از مردم میهمان نواز این روستا افتتاح و به مردم شریف این منطقه اهدا شد.

شمیم ساخت مدارس توسط بانک پاسارگاد در گلستان پیچید

در اسفندماه سال 1397 طی بارندگی های شدید و وقوع سیل در منطقه آق قلا، به روستای پیرآغاچ خسارات جدی وارد شد که در اثر آن فرزندان عزیز این منطقه از فضای آموزشی استاندارد و امن محروم شدند. خوشبختانه با احداث این مدرسه فضای آموزشی شایسته، ایمن و مناسبی برای بیش از صد نفر ازدانش آموزان روستای پیرآغاچ و روستاهای اطراف فراهم شده است. مدرسه شهید سالار به مساحت 1،000 مترمربع بنا شده که با احداث این مدرسه، 306 مترمربع در قالب سه کلاس آموزشی به فضای آموزشی کشور اضافه شده است.

گفتنی است بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود تا کنون بیش از 27 مدرسه در مناطق مختلف کشور از جمله در استان های خوزستان، لرستان و... احداث کرده است و ساخت 14 مدرسه دیگر را نیز در دستور کار خود دارد که از این بین سه مدرسه به مناطق سیل زدۀ استان گلستان در روستاهای پیرآغاچ، صحنه و قرنجیک شهرستان آق قلا اختصاص یافته است. همچنین بانک پاسارگاد در کنار ساخت مدارس، 17 کتابخانه نیز در سراسر کشور احداث و به مردم مناطق مختلف اهدا کرده است.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/2HE8m8Mh
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه