جمعه, ۱۸ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Fri, 9 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز
معاون مالی و اقتصادی انتخاب الکترونیک:

شفافیت اقتصادی، اولویت انتخاب الکترونیک است

10 ماه پیش ( 1400/10/30 )
 

​معاونت مالی و اقتصادی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را که هر ساله توسط خبره ترین اساتید حوزه مالی و اقتصادی کشور با به کارگیری معتبرترین مدل های مالی دنیا سازمان های داوطلب را ارزیابی می کند، دریافت کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای انتخاب الکترونیک، در حاشیه مراسم تقدیر از واحدهای مالی برتر شرکت های فعال در نظام اقتصادی ایران که با حضور نخبگان و مدیران مالی-اقتصادی بنگاه های اقتصادی بزرگ ایرانی برگزار شد، تندیس زرین و جایزه ملی مدیریت مالی ایران که هرساله از سوی تعدادی از نخبگان و اساتید اقتصادی ایرانی مورد داوری قرار می گیرد به معاونت مالی و اقتصادی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک رسید.

معاون مالی و اقتصادی انتخاب الکترونیک، شفافیت اقتصادی، اولویت انتخاب الکترونیک است

اصغرقربانی، معاون مالی و اقتصادی انتخاب الکترونیک در حاشیه آئین اهدای جوایز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه شفافیت به عنوان یک اولویت اصلی در دستور کار تیم معاونت مالی و اقتصادی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک قرار گرفته و خرسندیم که امروز به عنوان یک شرکت فعال در بخش خصوصی نظام اقتصادی ایران، فعالیت های شفاف مالی و اقتصادی داریم.

وی افزود: تغییر مقیاس فعالیت در صاحب گسترده ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در غرب آسیا، معاونت مالی و اقتصادی انتخاب الکترونیک را از مرحله فعالیت های مالی و اقتصادی به مرحله جریان سازی در بستر نظام اقتصادی ایران و تاثیرگذاری بر شاخص های ملی اقتصاد سوق داده است.

معاون مالی و اقتصادی انتخاب الکترونیک، شفافیت اقتصادی، اولویت انتخاب الکترونیک است

معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با اشاره به دریافت تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سوی این شرکت، تصریح کرد: افزایش سهم صنعت از تولیدناخالص داخلی، فتح بازارهای جدید صادراتی و حرکت در مسیر چارچوب های اقتصادی استاندارد توصیه شده در ابعاد مختلف اقتصاد مولد اهداف راهبردی انتخاب الکترونیک در حوزه مالی و اقتصادی است.

قربانی اضافه کرد: جریان سازی اقتصادی و حرکت در مسیر اقتصاد مولد مبتنی بر تولید، انتخاب الکترونیک را در صدر بنگاه های اقتصادی بخش خصوصی ایران قرار داده و برهمین اساس دریافت چنین جوایزی می تواند مهر تاییدی بر شفافیت و سازندگی فعالیت های اقتصادی – صنعتی بزرگ ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران باشد.

وی در پایان ادامه داد: این جایزه به صورت ویژه اثربخشی فعالیت های مالی و حسابداری شرکت ها را با ارزیابی نوع مدیریت مالی و میزان شفافیت اقتصادی سازمان ها می سنجد و در نهایت با ارزیابی خط مشی ها و استراتژی های مالی و اقتصادی شرکت ها، مدیریت و رهبری مالی شرکت ها و همچنین اهداف، کارکنان مالی، ابزار مورد استفاده و تخصیص بهینه منابع در دسترس اقدام به رتبه بندی شرکت ها در این جایزه می کند.

بر اساس این گزارش، شرکت همراه اول، بانک ایران زمین، بیمه سرمد، بانک پاسارگاد، بانک تجارت و تعداد دیگری از بنگاه های اقتصادی ایرانی با شرکت در این جایزه مفتخر به دریافت رتبه های مختلف شدند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/osrpWwwW
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه