پنجشنبه, ۲۷ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Thu, 18 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

بانک پاسارگاد در نهمین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، ضمن کسب موفقیت در تمام بخش های نظرسنجی، رتبه نخست بانک محبوب را در گروه "خدمات بانکداری حضوری" از آن خود کرد.

به گزارش راحله شهرابی مدیر امور حوزه راهبری و روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک با اتکا بر فرهنگ غنی پاسارگادی و توجه مستمر بر شناسایی و رفع نیاز مشتریان نظام بانکی و با تکیه بر دانش جوانان کشورمان، همواره در راستای کمک به توسعه کشور در بخش های مختلف اقتصادی، تولیدی، آموزشی و... اقدامات ارزنده ای را انجام داده است. بانک پاسارگاد با گذر از شعار "حق با مشتری است" و عینیت بخشیدن به باور "مشتری ذات بانک است" توانسته در ارائه خدمات گسترده بانکی موفق عمل کند و رضایت و احترام به مشتریان را همواره سرلوحه کار خود قرار دهد. کسب رتبه نخست" خدمات بانکی حضوری" به انتخاب مردم عزیز کشورمان و مخاطبین محترم نظام بانکی، نشان از اعتماد و رضایت قلبی مشتریان از خدمات این بانک دارد.

جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان که هرساله توسط انجمن حمایت از مصرف کنندگان به صورت نظرسنجی عمومی برگزار می گردد، در سال جاری نیز طبق روال هشت سال گذشته، انتخاب برند محبوب را به عهده مخاطبان و استفاده کنندگان کالاها و خدمات گذاشت و بدین ترتیب، مصرف کنندگان بر اساس تجربه دریافت خدمات و استفاده از محصولات نسبت به درج نظرات خود در مورد نام های تجاری اقدام کردند.

در مراسم اختتامیه این جشنواره که در تاریخ 11 اَمرداد 1401 در محل سالن همایش های صداوسیما برگزار گردید، بانک پاسارگاد ضمن کسب رتبه اول در گروه های همراه بانک، بانکداری اینترنتی و اپلیکیشن های پرداخت (پی پاد)، در بخش "خدمات بانکداری حضوری" نیز موفق به کسب جایگاه محبوب ترین نام تجاری گردید.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/RLTMPFGU
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه