پنجشنبه, ۲۰ بهمن(۱۱) ۱۴۰۱ / Thu, 9 Feb(2) 2023 /
           
فرصت امروز

عنوان "بانک سال 2022 ایران" برای هشتمین بار به بانک پاسارگاد اهدا شد

بانک پاسارگاد برای هشتمین سال عنوان "بانک سال ایران" را کسب کرد و توسط "نشریه بنکر" (The Banker) به عنوان «بانک برتر ایران در سال 2022» (Bank Of The Year) معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، بر اساس اعلام نشریه بنکر این بانک پس از کسب عنوان بانک برتر اسلامی ایران در سال 2022 این بار در موفقیتی دیگر جایگاه "بانک برتر ایران در سال2022 " را نیز از آن خود کرد.

مؤسسه بنکر در ارزیابی بانک سال 2022، شاخص های متعدد و کاربردی از جمله رشد و عملکرد بانک ها، نوآوری های استراتژیک انجام شده توسط آن ها، تکنولوژی های مورد استفاده و خدمات ارائه شده توسط بانک ها و سایر شاخص های مربوطه را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و پس از بررسی بیش از 1000 بانک در سراسر دنیا، در هر کشور فقط یک بانک را به عنوان بانک برتر سال معرفی کرده است. در این راستا بانک پاسارگاد با درخشش در تمامی شاخص های مورد بررسی، بانک برتر سال 2022 ایران شد.

پیش از این نیز بانک پاسارگاد به عنوان پرافتخارترین بانک ایرانی در سال های 2010، 2012 تا 2016 و در سال 2021 موفق به کسب این عنوان شده بود.

گفتنی است ارزیابی انتخاب بانک های برتر سال در هر کشور فرآیندی رقابتی و دقیق می باشد که سالانه توسط نشریه بنکر انجام می پذیرد. به دلیل اعتبار بالای این جایزه، اکثر بانک های معتبر جهان در این رقابت شرکت نموده و به همین دلیل این جایزه در زمره معتبرترین جوایز در صنعت بانکداری تلقی می گردد. کسب عنوان بانک برتر سال بیانگر سرآمد بودن بانک های منتخب در تمامی معیارهای مورد ارزیابی در کشور خود می باشد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/o43CqFbW
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه