جمعه, ۳۰ مهر(۷) ۱۴۰۰ / Fri, 22 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز

معمولا کمپانی ها و شرکت ها، آژانس های تبلیغاتی را برای معرفی محصولات و خدمات خود انتخاب می کنند و آژانس ها نیز دارای تعداد زیادی از نویسندگان تبلیغات هستند. شاید شما نیز که درصدد انجام چنین کاری، به طور آزاد و مستقل از کمپانی های بزرگ هستید، از خودتان چنین سوالی را بپرسید.

خبر خوب این است که هزاران شرکت مختلف، آژانس های تبلیغاتی، آژانس های ایجاد روابط عمومی، تولیدکنندگان، خرده فروشان، عمده فروشان، آژانس های خدماتی، استودیوهای طراحی گرافیک و... به استخدام نویسندگان آزاد می پردازند. به گزارش هورموند، چهار دلیل عمده برای استخدام این افراد وجود دارد:

1- کمپانی فاقد آژانس تبلیغاتی یا گروه نویسندگان است

بسیاری از کمپانی ها به تبلیغات زیادی نمی پردازند، بنابراین نیازی به پرداخت هزینه سنگین استخدام برای کارمند نویسنده ندارند. آنها در مواقع نیاز به نویسندگان آزاد مراجعه می کنند. حتی بسیاری از شرکت های تبلیغاتی کوچک با استخدام نویسندگان آزاد، از میزان هزینه شرکت می کاهند.

2- زمانی که کمپانی قادر به انجام تبلیغات محصولات یا خدمات خود نیست

زمانی کمپانی قادر به انجام تبلیغات محصولات خود نیست یا آنکه نمی تواند این کار را به خوبی شما انجام دهد. مثلا یک مشتری معتبر، آگهی محصولات فناوری پیشرفته خود را به یک شرکت تبلیغاتی پیشنهاد کرده است. نویسندگان شرکت فاقد تجربه لازم برای تبلیغ محصولاتی ازجمله مودم یا میکروچیپ هستند، بنابراین درصدد استخدام یک نویسنده متخصص در زمینه فنّاوری پیشرفته برمی آیند.

3- زمانی که کمپانی (یا آژانس) فرصت کافی برای انجام تبلیغات خود ندارد

گاهی اوقات آژانس تبلیغاتی وابسته به یک کمپانی بزرگ، فرصت کافی برای تهیه آگهی یا بروشور محصول خود ندارد، بنابراین مثلا به مدت یک هفته، یک نویسنده آزاد را استخدام می کند.

4- این عمل ارزان تر تمام می شود

زمانی کمپانی درصدد نوشتن مقاله ای در یک مجله تجاری برمی آید و این وظیفه را به آژانس تبلیغاتی خود واگذار می کند. آژانس برای صرفه جویی در هزینه، از یک نویسنده پشت پرده استفاده می کند که با بهایی ارزان تر به استخدام موقت شرکت درمی آید.

خلاصه کلام آن که: شرکت ها نویسندگان آزاد را به کار می گیرند، زیرا این کار بهتر، سریع تر و ارزان تر است.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/8bkemtXO
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه