دوشنبه, 21 اسفند 1396 - 16:22

بزرگ ترین برندهای دنیا از اینستاگرام برای انجام تبلیغات استفاده می کنند، شما نیز همین امروز وارد این بستر دیجیتال شوید!

اینستاگرام، جایگاه خود را به عنوان پلتفرمی در بازاریابی آینده تثبیت کرده و برندهای بسیاری، به لطف حضور میلیون ها کاربر در این اپلیکیشن، به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. شرکت ها می توانند بدون خرید تبلیغات گران قیمت و غالبا بی فایده، به تبلیغ برند خود بپردازند؛ و به این ترتیب بازاریابی برای شرکت ارزان تر، و برای مصرف کننده سازمان یافته تر خواهد بود – ولی تنها در صورتی این اتفاق رخ خواهد داد که عملکرد صحیحی داشته باشید.

راه های بسیاری برای تبلیغ خود یا برند تجاری در اینستاگرام وجود دارد که می توانید از طریق آن ها و بدون نیاز به خرید فالوئر، حساب کاربری بزرگ و جذابی داشته باشید. استفاده از ابزارهای دیجیتالی اپلیکیشن، از هشتگ تا فیلترها، برند شما را جذاب تر خواهد کرد و کاربران بیشتری در طول روز از صفحه شما بازدید می کنند.

همچنین اینستاگرام با ارائه ابزاری برای به اشتراک گذاری یکپارچه محتوا در سطح سایر شبکه های اجتماعی، بازدهی برند شما را افزایش داده و می توانید به صورت مستقیم و از طریق لایک ها و نظرات با مشتریان خود در ارتباط باشید.

برای آشنایی با نکات و توصیه هایی موثر جهت تبلیغ بهتر برند خود در این پلتفرم فوق العاده، به اینفوگرافی کارشناسان ما توجه کنید.

در انتهای متن لینک دانلود فایل PDF اینفوگرافی در دسترس است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید