جمعه, ۳ بهمن(۱۱) ۱۳۹۹ / Fri, 22 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز


سیاست پرداخت پول به کاربران یوتیوب به قدری موفقیت آمیز بوده است که شاهد افزایش چشمگیر فعالیت ها در این شبکه هستیم. به نظر می رسد که گوگل از این تجربه موفق خود، در فضایی متفاوت می خواهد استفاده نماید. دراقع مدیران این شرکت در تدارک ایجاد یک اپلیکیشن به نام Task Mate هستند که در آن به ازای فعالیت افراد، مبالغی پرداخت خواهد شد. این برنامه در حال طی کردن دوره آزمایشی خود در کشور هند است، با این حال هنوز مشخص نیست که چه اقداماتی، در دستورات این برنامه قرار خواهد گرفت.

گوگل به مکانی برای کسب درآمد تبدیل خواهد شد

همچنین مشخص نیست که گوگل از این طرح چه درآمدی را خواهد داشت. درواقع باید این مبالغ پرداختی، بخشی از درآمد گوگل باشد. به همین خاطر پیش ‎بینی می ‎شود که این اقدامات، در راستای تبلیغ برندها صورت گیرد. در این راستا هنوز زمان مشخصی نیز برای عرضه جهانی آن مشخص نشده است. در این راستا برخی از تحلیلگران، نسبت به واکنش ‎های احتمالی، تردیدهایی را داشته و این احتمال وجود دارد که استقبال چندانی از آن صورت نگیرد. درواقع تصمیم‎ گیری در این زمینه به کسب اطلاعات بیشتر نیاز دارد. 

منبع : electrodealpro
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/nFAWKSRR
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه