چهارشنبه, ۸ بهمن(۱۱) ۱۳۹۹ / Wed, 27 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز

اپل در ایتالیا محکوم شد

1 ماه پیش ( 1399/9/15 )
نویسنده : تیم نویسندگان سایت dnyuz   مترجم : امیر آل علی  

نهاد نظارتی کشور ایتالیا تحت عنوان AGCM، شرکت اپل را 10 میلیون یورو جریمه کرد. دلیل آن نیز به علت شفاف نبودن توضیحات در رابطه با قابلیت ضدآب بودن محصول جدید این شرکت است. در این راستا اپل اعلام کرده است که آیفون 12 تا عمق شش متر و برای مدت 30 دقیقه، در برابر نفوذ آب در شرایط آزمایشگاهی، مقاوم هستند. درواقع باید مشخص شود که آزمایش‎ ها در چه محیطی انجام شده است و آیا این امر به معنای ضمانت آن در برابر هر شرایطی خواهد بود؟

اپل در ایتالیا محکوم شد

برای مثال ممکن است این وضعیت تنها شامل آب راکد باشد. تحت این شرایط عملکرد ضد آبی دستگاه در رودخانه، به مراتب کمتر می ‎شود. این نخستین باری نیست که این نهاد اپل را متهم کرده است. طی چند هفته اخیر اطلاعات نادرست در رابطه با به‎ روز رسانی iOS، جریمه ‎ای را برای این برند آمریکایی، به همراه داشته است. با این حال رقم آن در مقایسه با این حجم، به مراتب کمتر بوده است. حال باید دید که بیانیه اپل نسبت به این موضوع، چه خواهد بود. درواقع این مسئله می ‎تواند منجر به اقدامات مشابه از سوی سایر کشورها شود. 

منبع : dnyuz
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/OrXCuIwT
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه