یکشنبه, ۳ بهمن(۱۱) ۱۴۰۰ / Sun, 23 Jan(1) 2022 /
           
فرصت امروز

ایلان ماسک همواره به خاطر اظهارنظرهای جنجالی خود معروف است. وی سال گذشته بارها افراد مطرحی نظیر بیل گیتس و مارک زاکربرگ را مورد انتقاد قرار داده و در بین شبکه های اجتماعی تنها با توییتر مشکلی نداشته است، با این حال جدیدترین اظهارنظر وی باعث شده است تا به این فهرست یک گزینه دیگر نیز اضافه شود. سیگنال نام شبکه ارتباطی است که در چند هفته اخیر به واسطه سیاست جدید واتس اپ و مشکلات امنیتی متعددی که داشته، با استقبال چشمگیر کاربران مواجه شده است. درواقع از این شبکه به عنوان امن ترین بستر ارتباطی نام برده می شود که حتی ادوارد اسنودن نیز از آن استفاده می کند.

حمایت ایلان ماسک از شبکه ارتباطی سیگنال

در این راستا حمایت ایلان ماسک به عنوان موفق ترین کارآفرین سال 2020، باعث شده است تا شاهد موج جدیدی از کاربران برای این شبکه باشیم. در این راستا وی حتی اعلام کرده است که کمک های مالی لازم را برای گسترش این شبکه اختصاص خواهد داد. این امر در حالی است که وی چند ماه قبل فیس بوک را بی مصرف عنوان کرده بود. حال باید دید که آیا این شبکه می تواند به رقیب اصلی واتس اپ تبدیل شود؟ 

منبع : finance.yahoo
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/bZ4bgHRS
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه