شنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Sat, 4 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

سودآوری گوگل پلی کاهش پیدا کرد

8 ماه پیش ( 1400/1/14 )
نویسنده : مانیش سینگ   مترجم : امیر آل علی  

گوگل طی بیانیه ای رسمی اعلام کرده که سیاست چند ساله خود را نسبت به دریافت کارمزد، تغییر داده است. در این زمینه 30 درصد، رقمی بوده که از درآمد سالانه توسعه دهندگان، کم می شده و این امر با اعتراض های مختلفی همراه بوده است. در این راستا از دیروز، این میزان به 15 درصد کاهش پیدا کرده که با واکنش مثبت بسیاری از تحلیلگران همراه شد، با این حال این طرح برای آن دسته از توسعه دهندگانی خواهد بود که تاکنون به یک میلیون درآمد نرسیده اند.

سودآوری گوگل پلی کاهش پیدا کرد

درواقع شرکت های بزرگ با درآمد چند میلیونی، شامل این طرح نخواهند شد. این موضوع کمک خواهد کرد تا برندهای کوچک، بودجه بالاتری برای تمرکز بر روی کار خود و استخدام افراد حرفه ای پیدا کنند، با این حال این طرح برای نخستین بار به اجرا گذاشته نشده و اپل را باید شروع کننده این جریان محسوب کرد. این موضوع می تواند باعث پایان یافتن مشکلات دو برند اپل و گوگل با اپیک گیمز شود. درواقع این شرکت سیستم پرداخت مستقلی برای بازی محبوب فورتنایت قرار داده که باعث شد تا از اپ استور این دو برند، کنار گذاشته شود. حال باید دید که این طرح تا چه حد با نظرات مثبت همراه خواهد بود. 

منبع : techcrunch
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/4N6DWZ57
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه