دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398 - 06:17

در دانشگاه خاتم و با حضور شرکت شناسا برگزار شد

رویداد ارائه به سرمایه گذار (TrigUp Day) توسط تریگ آپ، شتابدهنده شرکت شناسا از شرکت های گروه مالی پاسارگاد، با حضور استارتاپ ها و با هدف آشنایی با آخرین دستاوردها و برنامه رشد و توسعه آینده کسب و کارهای آنها، در تاریخ 27 فروردین در سالن آمفی تئاتر دانشگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش «فرصت امروز»، این رویداد که با حضور سرمایه گذاران، استارتاپ های حوزه های تبلیغات، سلامت دیجیتال، کودکان، توانبخشی، گردشگری، سبک زندگی و مدیران حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد، با شعار «پرواز با قهرمانان» با ارائه هفت تیم برگزیده از میان ٢٩٢ تیم در شتاب دهنده تریگ آپ ادامه پیدا کرد.

دانشگاه خاتم شتابدهنده تریگ آپ

در این رویداد، حامد ساجدی مدیرعامل شرکت شناسا – از شرکت های گروه مالی پاسارگاد- در مورد اولویت های سال 1398 این شرکت گفت: ما بر روی حوزه های نوآوری و خلق ارزش تمرکز کرده و موضوع های سلامت، سبک زندگی، محتوای کودکان و مدیریت منابع طبیعی از اولویت های شناسا است.

وی با اشاره به تغییرات ساختاری در این مجموعه افزود: مجموعه شناسا، شتاب دهنده تریگ آپ را به بخشی از شرکت خود افزوده تا با هم افزایی بیشتر و تکمیل زنجیره ارزش؛ گام هایی در راستای تبدیل ایده به کسب و کار برداشته باشد.

مدیرعامل شناسا در ادامه با اشاره به برنامه های پیش روی تریگ آپ تصریح کرد: امیدواریم درخصوص تأمین مالی برای استارتاپ ها از پلتفرم های جمع سپاری مالی بهره برداری بهتری کرده و برای رشد سریع‎مان صندوق ها و سرمایه گذاران بیشتری را در کنارمان داشته باشیم.

ساجدی همچنین با اشاره به اینکه در سال گذشته فراز و فرودهایی داشتیم که نگرانی جدی را در بخش اقتصاد به وجود آورد، ادامه داد: با وجود چالش های فراوانی که وجود دارد، بخش زاینده در سرمایه انسانی می تواند فرصت های خوبی را بیافریند و افراد نوآور به ارائه راه حل بپردازند.

او در ادامه تأکید کرد: در سال 1397 با توان مضاعف شتابدهنده تریگ‏آپ توانستیم گام هایی از ایده تا مراحل بلوغ را پیش ببریم. مجموعه شناسا سعی می کند در طرح پاد پاسارگاد نیز فعالیت و حضور جدی داشته باشد.

در ادامه این رویداد نیز سید حمیدرضا علوی، مدیر شتاب دهنده تریگ آپ با اشاره به برخی برنامه های سال گذشته گفت: سال ٩٧ سال سختی بود؛ اما اتفاق های بزرگی برای ما رقم خورد. موفق شدیم برای برخی از تیم های‏مان جذب سرمایه ارزی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه تریگ آپ اهداف بزرگی دارد، ادامه داد: به دنبال این هستیم که تیم ها نگاهی هم به بازارهای بین المللی داشته و به فکر صادرات محصولات خود باشند. ضمن اینکه در حال بررسی راه هایی هستیم تا بتوانیم مسائل نقل و انتقال های مالی در سطح بین المللی را حل کنیم. تریگ‎آپ توانست در سال 97 اتفاقات مهمی را در اکوسیستم استارتاپی رقم بزند. از جمله اینکه توانستیم جذب سرمایه ارزی را ایجاد کنیم.

در ادامه، استارتاپ های اسمارت مدیکو (اپلیکیشن مراقبت روزانه سلامت)، فن آسا (تولید ابزارهای هوشمند توانبخشی)، داستانپ (محصولات تعاملی حوزه سرگرمی و آموزش کودکان)، فیکس شو (سامانه آنلاین ارائه خدمات خودرو)، رایفای (ارائه پلتفرم تبلیغاتی بر بستر وای-فای)، کی کجا (خدمات گردشگری بر پایه هوش مصنوعی) و آسانیسم (پلتفرم آنلاین ارائه خدمات پرستاری) به معرفی کسب و کار و دستاوردهای خود پرداختند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید