سه شنبه, ۱۸ بهمن(۱۱) ۱۴۰۱ / Tue, 7 Feb(2) 2023 /
           
فرصت امروز

جان آیو به Airbnb پیوست

2 سال پیش ( 1399/8/10 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : ماریلا مون  

برای طرفداران برند اپل، جان آیو چهره ای کاملا شناخته شده محسوب می شود. وی برای بیش از 20 سال، طراح ارشد این شرکت بوده و سال گذشته برای تاسیس برند شخصی خود، از این شرکت جدا شد. با این حال در بیانیه رسمی برند Airbnb به عنوان بزرگترین وب ‎سایت کرایه اقامتگاه، اعلام شده است که با این شخصیت مهم و جهانی، قرارداد چند ساله به امضا رسیده و قرار است که او مدیر بخش طراحی و آموزش ‎دهنده تیم شرکت باشد، با این حال در رابطه با جزییات این طرح هنوز اطلاعات دقیقی منتشر نشده است.

جان آیو Airbnb

این امر در حالی است که جان آیو، همچنان مدیریت برند شخصی خود با نام لاوفرام را ادامه خواهد داد. تحت این شرایط سمت الکس شیفر به عنوان مدیر ارشد طراحی برند Airbnb، تنزل پیدا خواهد کرد. براساس شایعات به نظر می‎ رسد که آقای شیفر، طی چند روز آینده اقدام به قطع همکاری خواهد کرد. حال باید دید که این استخدام جدید، تا چه حد نتیجه‎ بخش خواهد بود. درواقع این قرارداد در حالی رخ داده که این برند به خاطر شیوع ویروس کرونا، درست به مانند سایر برندهای فعال حوزه صنعت گردشگری، با کاهش شدید سودآوری خود مواجه شده است، با این حال به نظر می ‎رسد که برایان چسکی، به دنبال بهبود شرایط در دوران پساکرونا است.

منبع : engadget
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/ajd53Sk1
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه