شنبه, 29 تیر 1398 - 19:10

اشتباه قیمت گذاری آمازون در حراجی پرایم دی باعث شد خریداران خوش اقبال موفق شوند دوربین های چندصددلاری پرچمدار را با قیمتی کمتر از ۱۰۰ دلار بخرند.

به گزارش زومیت، گاهی اوقات در حراجی های بزرگ آنلاین، چنین شرایطی پیش آمده که به دلیل اشتباه در قیمت گذاری، برخی خریداران توانسته اند اقلام گران قیمت را به قیمت ناچیزی بخرند. در اکثر مواقع، فروشندگان پس از آنکه متوجه اشتباه قیمت گذاری می شوند، به سرعت قیمت ها را تغییر می دهند و حتی سفارش مرتبط را لغو می کنند، ولی در این بین، برخی خریداران خوش اقبال موفق شدند اقلام موردنیاز خود را با برچسب قیمتی بسیار ارزان بخرند.

اشتباه قیمت گذاری پرایم دی

ظاهرا همین اتفاق در نخستین روز حراجی پرایم دی امسال نیز رخ داده است و خریداران خوش اقبال موفق شده اند دوربین بالارده سونی A6000 با لنز 50-16 میلی متری را با قیمت بسیار ارزان تر بخرند و به جای پرداخت ۵۵۰ دلار، دوربین را به قیمت ۹۴.۵۰بخرند. معمولا این خریداران اطلاعات مربوط به خریدهای شگفت انگیز خود را از طریق وب سایت Slickdeals به اشتراک می گذارند.

با وجود آنکه تعدادی از خریداران موفق شده بودند دوربین سونی را با چنین قیمت مناسبی بخرند، ظاهرا خریداران بعدی با تغییر قیمت دوربین سونی مواجه شده و دیگر نتوانسته بودند دوربین پرچمدار را با چنین قیمت ارزانی بخرند. افراد دیگر نیز اقلامی در بخش خرید دوربین و تجهیزات تصویربرداری را با قیمت بسیار ارزان و باورنکردنی ۹۴.۵۰ خریده بودند. یکی از خریداران ادعا می کند لنز کانن EF 800mm f/5.6L IS را با قیمتی کمتر از ۱۰۰ دلار خریده است؛ درحالی که این لنز در حدود ۱۳,۰۰۰ دلار قیمت دارد. خریداران دیگر نیز ادعا می کنند توانسته اند دوربین هایی همچون فوجی فیلم X100F و کاننEOS R که بیش از ۱۰۰۰ دلار قیمت دارند، در پرایم دی با قیمتی کمتر از ۱۰۰ دلار بخرند.

آمازون پس از آنکه متوجه اشتباه قیمت گذاری برخی اقلام شد، به سرعت آنها را اصلاح کرد؛ ولی در این بین، بعضی از خریداران برخی اقلام را با قیمت بسیار مناسب خریدند و حتی از برچسب قیمت کالای خود عکس گرفته و به اشتراک گذاشته بودند. برخی خریداران خوش اقبال حتی تصویری از برچسب قیمت تخفیف خورده آمازون را درکنار برچسب قیمت همان کالا در فروشگاه های آنلاین دیگر مانند Best Buy و Walmart به اشتراک گذاشته بودند تا تفاوت قیمت ها را نشان دهند. البته، برخی از کاربرانی که کالای مدنظر خود را با قیمت بسیار ارزان سفارش داده بودند، موفق نشدند کالای خود را با قیمت ارزان دریافت کنند و آمازون پیش از تأیید سفارش، قیمت ها را تغییر داده بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی