سه شنبه, ۳۰ شهریور(۶) ۱۴۰۰ / Tue, 21 Sep(9) 2021 /
           
فرصت امروز
آیا می‌دانستید؟

بازاریابی نوین در استارتاپ‌ ها

5 سال پیش ( 1395/1/30 )
 

آیا می‌دانستید استارتاپ‌ها در بازه زمانی کوتاهی انتظار رشد و گسترش بسیار زیادی دارند؟ هدف تعدادی از استارتاپ‌ها رسیدن از صفر به میلیون‌ها کاربر در چند سال کوتاه و با سرعت زیاد است. برای شروع از آغاز و در عمل حالت صفر، استارتاپ‌ها نیاز به رشد خیلی سریع و در مدت‌زمان اندکی دارند، چرا که آنها برخلاف بسیاری از کسب‌وکارها و شرکت‌های جاافتاده از پایگاه مشتریان مشخص و قابل قبولی برخوردار نیستند تا به‌نوعی حامی رشد سریع و کوتاه‌مدت و پرقدرت آنها باشند.

از آنجا ‌که گاهی این استارتاپ‌ها در بین مشتریان از پایگاه معتبر و قابل قبولی برخوردار نیستند، بنابراین قادر به استفاده از روش‌های نوین و ابداعی برای باز کردن راه خود در بازار و در بین مشتریان بازار هدف خودشان هستند. آنها توانایی شکستن و زیر پا گذاشتن قوانین تثبیت‌شده بازار، خلاقانه فکر کردن و آزمودن روش‌های نو و ابداعی را دارند که در عمل ممکن است نتیجه قابل قبولی برای آنها داشته یا اینکه ممکن است هیچ نتیجه مثبتی هم برای‌شان نداشته باشد. شرکت‌های جاافتاده و قدیمی‌‌تر پیش‌ازاین در ذهن مشتریان دارای جایگاهی شده‌اند و قادر به اتخاذ چنین رویکردی نیستند، چراکه نمی‌توانند کلیشه‌های ذهنی قدیمی مشتریان خودشان را تغییر دهند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/9ipXgKEu
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه