پنجشنبه, ۹ تیر(۴) ۱۴۰۱ / Thu, 30 Jun(6) 2022 /
           
فرصت امروز

به گزارش فرصت امروز به نقل از ایمنا، یک کارشناس بازار طلا و سکه با بیان اینکه افزایش تقاضا منجربه افزایش حباب سکه شده است، گفت: پیش بینی می شود روند قیمت طلا و سکه در روزهای آینده افزایشی باشد.

عباد محمدولی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: زمانی که با نوسانات قیمت طلا و سکه به ویژه با روند افزایشی در بازار مواجه می شویم، تقاضا برای خرید افزایش می یابد. با افزایش تقاضا درحالی که عرضه کم است، حباب ایجاد می شود. علت اصلی افزایش حباب سکه در بازار ایران افزایش تقاضا و کاهش عرضه است.

پیش بینی روند قیمت طلا و سکه در روزهای آینده

وی افزود: با توجه به اینکه مدت ها است قیمت طلا تثبیت نشده و وقفه ای که در مذاکرات ایجاد شده و خبرهایی که حول محو روسیه و کمبود گندم منتشر شده است، تقاضا برای ذخیره طلا در بازارهای جهانی افزایش یافته است. همین موضوع منجر به تغییراتی در انس جهانی طلا شده به نحوی که در یکی دو ماه گذشته هر انس طلا به ۲,۰۶۰ دلار نیز رسید.

این کارشناس بازار طلا گفت: در مقابل، کف قیمت طلا نیز ۱,۸۱۷ دلار بوده است. در بازار داخلی ایران نیز به تبعیت از انس جهانی و مسائل سیاسی و اقتصادی پیرامون، قیمت طلا افزایشی شد.

محمدولی اضافه کرد: پیش بینی می شود روند قیمت طلا و سکه در روزهای آینده افزایشی باشد.

جدول کامل قیمت طلا و سکه

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/O6ERbojl
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه