پنجشنبه, ۱۷ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Thu, 8 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

آیا تا بحال از محصولات ایران خودرو استفاده کرده اید؟ آیا در مورد شرایط خرید اقساطی محصولات ایران خودرو اطلاعاتی در اختیار دارید؟ چگونه می توان محصولات ایران خودرو را به صورت اقساطی و با کمترین پیش پرداخت خریداری کرد؟ چه تفاوت هایی بین خرید اقساطی و نقد محصولات ایران خودرو وجود دارد؟

با پاسخ دادن به سوالات مطرح شده می توان اطلاعات کافی در مورد انواع مختلف محصولات ایران خودرو و نحوه خرید آن به صورت نقد و اقساط و با بهترین قیمت ها را در اختیار مخاطبان قرار داد.

محصولات ایران خودرو

محصولات ایران خودرو

از آنجایی که وسایل نقلیه می تواند نقش بسیار ویژه ای در زندگی افراد داشته باشند و باعث بهتر پیش رفتن بسیاری از فعالیت هم می شود به همین دلیل شرکت های مختلفی در ساخت خودروهای مختلف مشغول به فعالیت شده اند.

ایران خودرو یکی از شرکت های تولید کننده انواع خودروهای ایرانی است که ماشین های متفاوتی را تولید می کند و به بازار فروش عرضه می نماید. محصولاتی که شرکت ایران خودرو تولید می کند و به بازار فروش عرضه می نماید از تنوع بالایی برخوردار هستند و افراد با سلیقه های متفاوت می توانند به راحتی ماشین مورد نظر خود را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند. از جمله ماشین هایی که توسط شرکت ایران خودرو تولید می شود و افراد می توانند به صورت نقد و اقساط برای خرید آن اقدام نمایند می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • پژو ۴۰۷
 • پژو پارس
 • پژو ۲۰۷
 • پژو ۵۰۸
 • پژو ۳۰۱
 • پژو ۲۰۰۸
 • تارا
 • رانا
 • دنا
 • سورن
 • تندر ۹۰و ...


همانگونه که اشاره کردیم محصولاتی که توسط شرکت ایران خودرو تولید می شود از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و افراد می توانند به راحتی برای خرید هر کدام از این محصولات اقدام نمایند.

خرید نقد و یا اقساطی محصولات ایران خودرو

زمانی که افراد برای خرید خودروهای مربوط به شرکت ایران خودرو اقدام می کنند ممکن است هزینه های کافی برای پرداخت نقدی اختیار نداشته باشد و تصمیم داشته باشد که این محصولات را به صورت قسطی خریداری نماید. در واقع با توجه به شرایطی که ایران خودرو برای فروش محصولات خود در نظر گرفته شده است، این امکان را برای مخاطبان خود ایجاد کرده است که به صورت نقدی و یا به صورت اقساطی محصولات این شرکت را خریداری نمایند. زمانی که افراد برای خرید اقساطی خودرو اقدام می کنند باید یکسری شرایط که توسط مرکز فروش تعیین می شود را مد نظر داشته باشند و بر اساس این شرایط تعیین شده نسبت به خرید ماشین مورد نظر خود اقدام نمایند.

 شرایط خرید اقساطی ایران خودرو

 شرایط خرید اقساطی ایران خودرو

همانگونه که اشاره کردیم شرکت ایران خودرو نیز این امکان را برای مخاطبان خود ایجاد کرده است که محصولات تولیدی این شرکت را به صورت نقد و اقساط خریداری نمایند. هنگام خرید قسطی محصولات ایران خودرو افراد باید به یکسری شرایط توجه داشته باشد، به شکلی که این افراد باید تعداد قسط هایی که برای پرداخت کل هزینه در نظر گرفته می شود، میزان سودی که بر قیمت اصلی محصول اضافه می شود، نحوه پرداخت اقساط، میزان پیش پرداخت و ... را مد نظر قرار دهند و بر این اساس برای خرید ماشین مورد نظر خود اقدام نمایند. بر همین اساس افراد با توجه به شرایطی که برای فروش محصولات در نظر گرفته شده است و همچنین بر اساس میزان هزینه ای که در اختیار دارند می توانند برای خرید محصولات مختلف ایران خودرو اقدام نمایند.

قیمت محصولات تولیدی شرکت ایران خودرو

قیمتی که برای محصولات شرکت ایران خودرو در نظر گرفته می شود می تواند بر اساس عوامل مختلفی متفاوت باشد. به شکلی که هر محصول از محصولات تولیدی این شرکت می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد و در عین حال نحوه خرید ماشین ها نیز می تواند بر قیمت گذاری تاثیر گذار باشد. به شکلی که اگر افراد برای خرید محصولات ایران خودرو به صورت نقدی اقدام نمایند میزان هزینه پرداختی که دارند در مقایسه با خرید قسطی محصولات کمتر خواهد بود. علاوه بر این، اگر افراد برای خرید محصولات ایران خودرو به نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر مراجعه نمایند نیز می توانند هزینه پرداختی کمتری داشته باشد. در این مراکز فروش افراد می توانند محصولات متنوع شرکت ایران خودرو را مشاهده نمایند و بر اساس میزان هزینه ای که در اختیار دارند برای خرید محصولات این شرکت اقدام نمایند.

فروش ویژه محصولات ایران خودرو با پیش پرداخت کم در کیان خودرو

زمانی که افراد برای خرید قسطی ماشین های مربوط به برند ایران خودرو اقدام می کنند ترجیح می دهند محصولاتی را خریداری نمایند که کمترین پیش پرداخت را داشته باشد و در عین حال پرداخت اقساط مربوط به خرید و فروش ماشین به شکل راحتی انجام بگیرد. به همین دلیل افراد باید توجه داشته باشند که هنگام خرید ماشین مورد نظر خود به مراکز معتبری مراجعه نمایند.

کیان خودرو از معتبرترین مراکزی است که انواع مختلف محصولات ایران خودرو را به صورت ویژه به فروش می رساند و امکان در خرید و فروش اقساطی محصولات این شرکت را نیز برای مخاطبان خود ایجاد کرده است. این مرکز همواره سعی داشته است که محصولات خود را با کمترین پیش پرداخت ها و به صورت قسطی در اختیار مخاطبان خود قرار دهد تا بتواند رضایت تمامی مخاطبان خود را جلب نماید و امکان خرید خودرو را برای افراد آسان تر نماید.

تحویل فوری پس از خرید اقساطی محصولات ایران خودرو

پس از خرید اقساطی محصولات ایران خودرو شاید افراد تصور داشته باشند که می توانند ماشین خریداری شده را در مدت زمان کوتاهی دریافت نمایند و از آن استفاده کنند. با این حال بسیاری از مراکز فروش خودرو، در تحویل ماشین های خریداری شده بد قولی هایی دارند و ماشین خریداری شده را در زمان مقرر تحویل مشتری نمی دهند. با این حال کیان خودرو همواره سعی داشته است که خودرو هایی که به صورت نقد و اقساط به فروش رسانده است را در کوتاه ترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار دهد و رضایت اکثر مخاطبان را حلب نماید.

هنگام خرید اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو تا زمانی که افراد تمامی قسط های مربوط به خودرو را پرداخت ننماید انتقال سند برای شخص خریدار صورت نخواهد گرفت و پس از آنکه تمامی قسط های مربوطه پرداخت شوند سند به اسم شخص خریدار در خواهد آمد.

سخن پایانی

با توجه به نکاتی که اشاره کردیم، امروزه وسایل نقلیه و ماشین ها جایگاه ویژه ای در زندگی افراد پیدا کرده اند. به همین دلیل در سراسر دنیا شرکت های مختلفی در جهت تولید انواع مختلف خودرو مشغول به فعالیت شده اند. ایران خودرو نیز یکی از شرکت های معتبر تولید کننده انواع مختلف خودرو در کشور ایران است که متنوع ترین خودرو ها را تولید می کند و در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. افراد مختلف می توانند محصولات ایران خودرو را به صورت نقد و یا اقساط خریداری نمایند. هنگام خرید اقساطی ایران خودرو افراد باید تمامی شرایط تعیین شده اطلاعات کافی را داشته باشند و بر اساس این شرایط و هزینه ای که در اختیار دارند برای خرید محصولات ایران خودرو اقدام نمایند.

کیان خودرو محصولات مربوط به شرکت ایران خودرو را به صورت ویژه و به صورت اقساطی به فروش می رساند. در واقع افراد با مراجعه به این مرکز فروش می تواند محصولات شرکت ایران خودرو را با شرایط ویژه و با کمترین پیش پرداخت ها خریداری نماید.

برچسب ها : رپرتاژ آگهی
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/Qfl22sIM
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه