یکشنبه, 10 شهریور 1398 - 09:16

توییتر یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است که بیشترین تعداد چهره سرشناس از سرتاسر جهان را در اختیار دارد. به همین خاطر برای دنبال کردن افراد، توییتر بهترین گزینه موجود محسوب می شود. در این رابطه برای کارآفرین ها، از درجه اهمیت بالاتری برخوردار است. اگرچه ممکن است تصور کنید که تنها افراد فعال در حوزه های تخصصی نظیر مدیریت، کارآفرینی، بازاریابی و... جزو انتخاب های لیست ما خواهند بود، با این حال واقعیت این است که در این مقاله با نگاهی متفاوت، به بررسی افراد مختلف و حتی بی ارتباط با حوزه کارآفرینی، پرداخته ایم. در همین راستا و در ادامه، هفت حساب کاربری منتخب را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

1-درک سیورز(@sivers)

اکانت توییتری برای کارآفرینان

وی یکی از متخصصین در زمینه برنامه نویسی محسوب می شود که چندین سابقه اجرایی در زمینه کارآفرینی باعث شده است تا سخنرانی های وی با استقبال بی نظیری مواجه شود. درواقع محبوبیت وی به علت توصیه های خاص وی است که در آن اصول روانشناسی را نیز می توان مشاهده کرد. وی در صفحه توییتر خود به صورت مداوم، مطالب ارزشمندی را قرار می دهد که برای هر کارآفرینی می تواند کاملا کارساز باشد. تنوع مطالب وی باعث شده است تا حساب کاربری درک سیورز را به عنوان گزینه نخست، معرفی کنیم.

مطلب مرتبط: 5 اکانت برتر توییتر در زمینه بازاریابی

2-بوید تینزلی(@bt_dmb)

اگرچه وی یک نوازنده مطرح محسوب می شود و در نگاه نخست عملا نمی توان دنبال کردن وی را برای کارآفرینان مفید تلقی کرد، با این حال واقعیت این است که وی در زمینه تعامل با مخاطبان، بسیار موفق عمل کرده و از راهکارهای بسیار خلاقانه ای استفاده می کند. به همین خاطر بررسی اقدامات وی، می تواند شما را به عملکردی حرفه ای در توییتر نزدیک کند.

3-راب دلینی((@robdelaney)

هر کارآفرینی باید حداقل برای لحظاتی شاد باشد تا از فشار و استرس ناشی از حجم بالای کار خود، رهایی یابد. برای این امر راب دلینی(کمدین مطرح آمریکایی)، گزینه مناسبی محسوب می شود. وی هر روزه توییت های طنزی را به اشتراک می گذارد که خواندن آن برای هر فردی، لحظات شادی را رقم خواهد زد. به همین خاطر سودمند بودن را نباید تنها در حوزه های تخصصی دنبال کنید. بدون شک با یک روحیه بهتر، در انجام کارهای خود عملکرد درخشان تری را خواهید داشت.

4-باراک اوباما(@BarackObama)

چهل و چهارمین رئیس جمهور تاریخ آمریکا، در حساب کاربری توییتر خود، همواره اتفاقات را مورد تحلیل قرار داده و نظر خود را عنوان می کند. فراموش نکنید که یک دیدگاه درست نسبت به اتفاقات، در تصمیم گیری های شما تاثیری مستقیم را خواهد داشت. به همین خاطر حتی در صورتی که به سیاست علاقه ای ندارید، باید این نکته را مورد توجه قرار دهید که برخی از اتفاقات، تاثیر مستقیمی را در اقتصاد و شرایط بازار خواهد داشت. به همین خاطر نباید دنبال کردن وی را اقدامی بی فایده تلقی کنید.

5-مریسا مایر (@marissamayer)

مریسا مایر، یکی از تاثیرگذارترین بانوان حال حاضر جهان و مدیرعامل برند یاهو است. قبل از رسیدن به این جایگاه وی برای مدتی به عنوان یکی از مدیران گوگل نیز فعالیت کرده و از وی به عنوان ناجی یاهو یاد می شود. جالب است بدانید که او در حساب کاربری توییتر خود، همواره از اقدامات آتی صحبت کرده و تجربیات خود را به اشتراک می گذارد. به همین خاطر پیگیری مطالب وی، می تواند کاملا سودمند باشد.

6-بنیاد کافمن(@KauffmanFDN)

کافمن در حال حاضر، بزرگترین بنیاد خصوصی در آمریکا با 2 میلیون دلار محسوب می شود. آنها در حساب کاربری خود، مطالب بسیار ارزشمندی را در تمامی حوزه های کارآفرینی و کسب وکار منتشر می کنند. با توجه به تخصصی بو دن مطالب آنها، هر کارآفرینی باید این صفحه را نیز دنبال کند.

مطلب مرتبط: شیوه ساخت ویدئو برای اکانت کسب وکارمان در توییتر

7-کریس داکر(@chrisducker)

کریس داکر از جمله کارآفرینان موفق جهان محسوب می شود که نظرات وی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. وی در حساب کاربری خود، همواره به بررسی مشکلات رایج کارآفرین ها پرداخته و راهنمایی های مفیدی را ارائه می دهد. بدون شک با دنبال کردن مطالب وی، ممکن است با بسیاری از مشکلات خود نیز مواجه شوید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی