چهارشنبه, ۵ آبان(۸) ۱۴۰۰ / Wed, 27 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز

نقل قول هایی درباره جان اف کندی

4 سال پیش ( 1396/3/7 )
پدیدآورنده : سارا کیومرثی  

با گذشت زمان دستاورد های رهبران بزرگ در راه هدفمند مورد استفاده قرار می گیرد.

جان اف کندی رهبری بزرگ بود که زندگی وی در سال های جوانی اش در 45 سالگی به پایان رسید. ایشان سومین رئیس جمهور ایالات متحده بود که تأثیر فراوانی در کشورش و جهان گذاشته است.

داستانش در مورد قهرمانی در جنگ، قهرمان جنبش حقوق مدنی آمریکا، مخترح سپاه صلح و در آخر مسابقه رویایی اش برای سفر به فضا فراگیر شد.

الیزابت وارن، سناتور آمریکایی بیان می کند: کندی، رئیس جمهور سابق آمریکا، به عنوان یک رهبر و سیاستمدار، کسی که رویاهای بزرگی داشت چشم انداز های عظیمی به آینده ارائه می دهد.

هرچند دوران ریاست جمهوری اش به طور غم انگیزی کوتاه بود اما ایده هایش از طریق برنامه هایش مانند سپاه صلح و مراکزی مانند مرکز جان اف کندی برای هنر های نمایشی در واشنگتن به جا مانده است. کلمات و اعمالش در نسل آمریکا تأثیر می گذارد تا خدمات عمومی را درگیر کند و شهروندانی فعال و متعهد بسازد.

جان اف کندی آمریکاییان را در مورد چالش هایی که به عنوان یک ملت ایده آل با آن روبه رو هستند (تا بدانند برای ساخت یک کشور به چه چیز هایی نیاز دارند) به تفکر وا می دارد.

اد مارک، سناتور ایالات متحده در مورد کندی می گوید: هدف او در حقیقت انجام کارهای خداپسندانه در زمین بوده است.

جو کندی، نماینده ایالات متحده نیز در ادامه اظهار می کند: او همه ما را برای داشتن آینده ای بهتر و بزرگ تر برای کشور به چالش کشیده است.

جایی که انسان ها روی ماه قدم خواهند گذاشت. جایی که انسان ها با معلولیت نیز می توانند از خوشبختی لذت ببرند و جایی که رنگ پوست شان آنها را از دموکراسی و شرافت انسانی دور نمی کند و کشوری که شهروندانش می توانند تخم صلح را بکارند.

 جکی کندی نیز می گوید: رئیس جمهور های بزرگ دیگری دوباره خواهیم داشت اما هرگز کملوت دیگری نخواهیم داشت.

جوزف کندی، پدر جان اف کندی می گوید: دو چیز همیشه راجع به او می دانستم؛ نخستین چیز این است که او باهوش است. دومین مورد این است که او پسری است که عاشق پدرش است.

تئودر وایت نیز بیان می کند: برای من شناخت جان اف کندی دشوار است. تنها تصویری که از وی به یاد دارم بسیار زیبا و دلنشین است.او را می بینم که از پله های هواپیما به آرامی بالا می رود و سپس به سوی جمعیت باز می گردد و دستش را برای وداع با جمعیت قبل از اینکه از دیده ها پنهان شود بالا می برد.

ارتباط با نویسنده :[email protected]

منبع : INC.com
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/fUrKJBcy
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه