10 حساب کاربری اینستاگرام که هر کارآفرینی باید دنبال کند - فرصت امروز

جمعه, 02 تیر 1396 - 14:09

اینستاگرام به عنوان یک کانال اجتمالی که  ماهانه بیش از 700 میلیون کاربر دارد. و همچنین یک منبع عالی برای الهام گرفتن و انگیزه است, اگر نقل قول های انگیزشی , داستان های الهام بخش و فیلم های هیجان انگیز  برخی از بزرگترین افراد موفق در صنعت کارآفرینی  که نام آن ها کمتر شناخته شده است را دنبال کنید و در اینجا 10 حساب  کاربری اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد که هر کار آفرینی باید دنبال کند.

1. گری وایننچوک, با نام کاربری [email protected] :

گری وایننچوک, کارآفرین , نویسنده و سخنران بین المللی  از الهام بخش ترین رهبران کسب و کار است. شخصیت بی نظیر اش پیروانش را تشویق می کند تا بهترین باشند. او 1.7  میلیون دنبال کننده دارد و حساب اینستاگرامش پر از نقل قول های انگیزشی فیلم ها و درس هایی برای کمک به راه اندازی یک کسب و کار همراه با  دنبال کردن علایقتان است.

گری وایننچگوک بیان می کند: "شما باید در کوتاترین زمان ممکن خود را معرفی کنید."

2. تونی رابینز با نام کاربری: [email protected] :

رابینز, بازرگان,  نویسنده, مربی و  روانکاو است و تلاش می کند تا  به دیگران برای رسیدن به رویاهایشان امید و قدرت ببخشد. او یکی از مشهور ترین چهره های مربیگری و رهبری است که به مردم در سراسر جهان برای رسیدن به حداکثر تواناییشان برای شروع کسب و کار کمک می کند و تعداد دنبال کنندگانش 1.4 میلیون نفر است و حساب کاربری اش نه تنها منبع الهام بخشیدن از طریق نقل قول و ویدئو های انگیزشی است بلکه به شما فرصت یک نگاه اجمالی به زندگی شخصی رابینز را نیز می دهد.

رابینز بیان می کند: "رهبران شایسته دنبال کنندگان بیشتری ایجاد نمی کنند بلکه آن ها رهبران بیشتری را می سازند."

3. برن براون با نام کاربری [email protected] :

برن براون ,  نویسنده کتاب های علمی و سخنران عمومی است. او به مطالعه احساسات انسانی پرداخته  و یکی ازمعروف ترین گفتگو ها را در Ted talk   به نام "قدرت آسیب پذیری" داشته است و از مردم می خواهد رهبرانی شجاع, معتبر و موثر باشند و او چیز های مورد علاقه اش (مانند : کتاب, غذا و غیره ) , نقل قول های انگیزشی, عکس های سرگرم کننده که سبک زندگی متعادل و سالم را نشان می دهد را بین 554000 دنبال کننده اش به اشتراک گذاشته است.

4. پتر ووگد با  نام کاربردی [email protected] :

اگر به دنبال انگیزه روزانه هستید, پتر ووگد, کارآفرینو نویسنده کتاب های پرفروش است را دنبال کنید. پست های او شامل نقل قول های الهام بخش در کارآفرینی است و او با بیش از 61000 دنبال کننده به عنوان یک معدن طلای کشف نشده  برای مشاوره روزانه موثر است.

5. گابوی برنشتاین  با نام کاربری [email protected] :

برنشتاین, نویسنده , مربی و سخنران انگیزشی است او به مردم قدرت عشق ورزیدن و شیوه زندگی متعادل را می آموزد.شخصیت شگفت انگیز و مثبت او از طریق نمایش نقل قول های الهام بخش  و تصاویری از زندگی شخصی اش  و تصاویر منظره های آرام و کتاب های مورد علاقه اش آشکار است.

6. لوئیس هاو با نام کاربری [email protected] :

لوئیس هاو با استفاده از پادکست خود یک منبع رایگان از سخنرانی های انگیزشی را فراهم کرده است. لوئیس هاو, کارآفرین نویسنده و ورزشکاراست که داستان های الهام بخش و نقل قول ها  و فیلم ها را  به منظور کمک به دیگران در پیروی از رویاهایشان  برای 321000 دنبال کننده اش به اشتراک می گذارد.

اوئیس هاو بیان می کند: "مهم نیست در گذشته چه اتفاقاتی افتاده است اکنون زمان مناسبی برای دنبال کردن رویاهایتان است."

7. آروین لال با نام کاربری [email protected] :

آروین لال یک کارآفرین است که شرکت shredz  را راه اندازی کرد. او پرشور و با انگیزه و با نظم و انضباط  است و با استفاده از اینستاگرام به دیگران برای بهتر شدن کسب و کارشان  آموزش می دهد و دارای بیش از 887000 دنبال کننده است. او نقل قول های انگیزشی و تصاویر جذاب و در مورد آنچه  که انجام می دهد مطالبی  را به اشتراک می گذارد.

آروین لال بیان می کند: "موفقیت زمانی برایتان شروع می شود که خودتان را به طور کامل در معرض آن قرار دهید."

8. کالب مادیکس با نام کاربری [email protected] :

گالب مادیکس, 15 ساله است  و در حال حاضر نویسنده 6 کتاب و یک  کارآفرین است.و اینستاگرامش یکی از تاثیرگذار ترین رسانه های اجتماعی است. برای یادگیری می توانیم چیزهای زیادی از نوجوانان بیاموزیم و اینستاگرام او مکانی مناسب برای تصمیم گیری شروع کسب و کارتان است . او نقل قول های الهام بخش و فیلم های مفید و داستان های ملموس را برای بیش از 50000 دنبال کننده اش به اشتراک می گذارد.

گالب مادیکس بیان میکند: "اگر شما کسب و کاری را شروع کنید ممکن است  با شکست رو به رو شوید اما اگر کسب و کاری را شروع نکنید  شکست شما قطعی است."

9. گرارد آدمز با نام کاربری [email protected] :

آدمز بنیانگذار  Elit Daily است. او به دنبال کارآفرینان مشتاق است و اطلاعات کسب و کاراش را در سری ویدئو های leaders create leaders  برای دیگران به اشتراک می گذارد. و بیش از 301000 دنبال کننده دارد .همچنین  به دنبال ویدئو هایش فیلم ها و نقل قول های الهام بخش را نیز به اشتراک می گذارد.

آدمز بیان می کند: اگردر جستجو بهترین ها هستید منتظر اجازه کسی نباشید."

10. سارا بلاکلی با نام کاربری [email protected] :

بلاکلی مخترع Spanx است و زندگی ای پر مشغله دارد و آن را با 47000 دنبال کننده اش به اشتراک می گذارد. او شخصیتی پر طرفدار است که از طریق عکس های جالب از محل سکونت و داستان های شخصی اش در مورد کسب و کار شخصیت جذابی به دست آورده است.

ارتباط با نویسنده :[email protected]

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی