پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

فرصت امروز: داشتن سهام های چرخه ای بسیار خسته کننده است، چرا که ممکن است پس از هر افزایش ارزش سهامی، افت ناگهانی نیز در پی باشد. اما اگر از جزییات چرخه سهام باخبر باشید، می توانید در زمان مناسب سهام را با قیمتی کم خریداری کرده و با قیمت بالا برای فروش بگذارید. در ادامه به پیشنهادات سه سهامدار بزرگ می پردازیم.

جردن واتن، سهامدار شرکت Main Street می گوید که شرکت توسعه کسب و کار Main Street  از لایحه ای برای ایجاد وام های شرکتی و سرمایه گذاری سهام در کسب وکار هایی که برای وال استریت بسیار کوچک و برای بانک ها پرخطر هستند، استفاده می کند.

به گفته اندرس بیلوند، سهامدار شرکت Micron Technology، فرصت های سهام گذاری صنعتی کمی برای این شرکت باقی مانده که باید از بین آنها تنها تعدادی را انتخاب کند، چرا که طی دو چرخه آخری که با آن روبه رو شد، بالا و پایین شدن ارزش سهام منجر به ورشکستگی های زیادی شد. سهام های Micron در طول 52 هفته اخیر بیش از 140 درصد سود کرده است.

کیت نونان از شرکت First Solar می گوید که کسب و کار های خورشیدی به علت کاهش عرضه قیمت ها متوقف شده است. اما نشانه هایی که از رونق دوباره خبر می دهند به چشم می خورند. به دنبال نتایج سه ماه اول سال 2017، سهام های First Solar بهبود یافت. این شرکت در اوضاع نامناسب، ترازنامه عالی برای بازگشت به اوضاع قبلی دارد و در غیر این صورت موظف به پرداخت 2/1 میلیارد دلار وجه نقد بابت بدهی ها می شود.

برچسب ها : فرصت آزاد
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/zc9WkSjN
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه