پنجشنبه, ۲۰ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Thu, 11 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

اپل جریمه خود را قبول کرد

1 سال پیش ( 1399/9/5 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : زک اسمیت  

یکی از اتهامات اخیر به اپل، به روز رسانی هایی بوده است که باعث کند شدن گوشی های قدیمی آیفون و ایجاد تمایل به خرید نمونه های جدید بوده است. در این راستا اگرچه مدیران اپل آن را شایعه عنوان کرده بودند، با این حال جدیدترین اخبار حاکی از آن است که آنها جریمه 113 میلیونی دادگاه در این زمینه را پذیرفته و قرار است که تا پایان سال، آن را پرداخت نمایند.

اپل جریمه خود را قبول کرد

در این راستا اعلام شده است که چنین اقدامی در راستای حفاظت از باتری گوشی‎ ها صورت گرفته است. با این حال واکنش کاربران نشان می ‎دهد که این بهانه ابدا نتوانسته است آنها را قانع نماید. به همین خاطر این اتفاق می ‎تواند ضربه‎ ای بد برای اعتبار برترین برند حال حاضر جهان، محسوب شود. در این راستا اعلام شده است که این سیاست انتخابی خواهد شد. درواقع کاربران می ‎توانند چنین به ‏روز رسانی ‎ای را غیرفعال نمایند.

همچنین برای محافظت از باتری نمونه‎ های قدیمی، قرار است که شرایطی مهیا شود که افراد بتوانند به قیمتی مناسب، تعویض باتری داشته باشند. حال باید دید که این موضوع تا چه اندازه می ‎تواند نارضایتی حال حاضر کاربران را برطرف نماید.

منبع : gsmarena
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/nOaoe5XP
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه