یکشنبه, 11 اسفند 1398 - 20:17

شرکت فناوری و رسانه اجتماعی فیس بوک اعلام کرد، به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا بزرگ‎ترین رویداد سالیانه این کشور موسوم به اف ۸ (F8) را لغو می کند.

به گزارش شبکه سی ان ان، در گزارشی که این شرکت آمریکایی در تارنمای خود منتشر کرده آمده است: لغو همایش امسال تصمیم دشواری بوده، اما برای سلامت و بهداشت شرکای توسعه‎دهنده، کارمندان و هر کسی که به برگزاری کنفرانس F8 کمک می‎کند اولویت قائل است.

کرونا بزرگ ترین همایش فیس بوک را لغو کرد

رئیس کارآفرینی شبکه فیس بوک در پیامی که در وبلاگ خود منتشر کرده نوشت: به جای برگزاری رویدادی بزرگ برای توسعه‎دهندگان، رویدادهایی را به صورت محلی برگزار و محتواهایی را به صورت آنلاین و ویدئویی منتشر می‎کنند.

در کنفرانس F8، شرکت فیس بوک به طور معمول دیدگاه های آینده شرکت و ویژگی‎ها و محصولات جدید خود را به اشتراک می‎گذارد. در کنفرانس‎های قبلی فیس بوک استفاده از نرم افزار «فیس بوک دیتینگ»، مخفی‎کردن لایک‎ها در اینستاگرام و طراحی دوباره لوگو، نرم افزار موبایل وب‎سایت فیس بوک اعلام شده بود.

کنفرانس امسال قرار بود اوایل ماه مه (اردیبهشت) در سن خوزه کالیفرنیا برگزار شود.

پیشتر، فیس بوک به دلیل نگرانی‎ها از شیوع کرونا یک کنفرانس مهم در زمینه تبلیغات و بازاریابی را در سان‎فرانسیسکو را لغو کرد.

ترس از شیوع ویروس در آمریکا بعد از آن افزایش یافت که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‎های آمریکا اعلام کرده که انتظار می‎رود موارد ابتلا به این ویروس در آمریکا افزایش یابد.

تاکنون بیش از ۸۲ هزار نفر در سراسر جهان به این ویروس مبتلا شده‎اند که بیشتر آنها در چین هستند.

برخی از شرکت‎های فناوری مانند اپل و مایکروسافت نیز هشدار داده‎اند که فروش آنها ممکن است به دلیل تاثیر این ویروس بر عملیات تولید آنها در چین آسیب ببیند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید