یکشنبه, 06 مرداد 1398 - 07:50

بانک پاسارگاد توضیح داد

روابط عمومی بانک پاسارگاد در پی انتشار اخباری مبنی بر حمله به مسئول یکی از شعبه های این بانک در شهر آمل توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، به اطلاع هم میهنان گرامی می رساند؛ متأسفانه در روز یکشنبه مورخ 6 اَمرداد، مسئول یکی از شعبه های بانک پاسارگاد در شهر آمل، مورد حمله فردی قرار گرفت. علت مراجعه وی به شعبه آمل، انجام امور مالی نبوده؛ بلکه به منظور اعتراض به انسداد و برداشت وجه از حساب وی بنا به دستور مقامات قانونی در یکی دیگر از شعبه های این بانک بوده است. نامبرده پیش از مراجعه به شعبه خشمگین و عصبانی بوده و با برنامه ریزی قبلی، قصد سوء برای ارتکاب جرم داشته است. مطابق اعلام اداره آگاهی آمل، مایع استفاده شده توسط مرتکب، اسید با غلظت نه چندان بالا بوده که روی تمام صورت مسئول شعبه و قسمت زیادی از دست یکی از نگهبانان شعبه ریخته شده است. مداوا روی مجروحین ادامه دارد و برای انجام اقدامات درمانی گسترده تر به تهران منتقل شدند.

بانک پاسارگاد

لازم به ذکر است شعبه آمل طبق روال معمول، در حال ارائه خدمات بانکی به مشتریان، بدون وقفه بوده و آنچه در خبرها مبنی بر تأخیر در پاسخگویی به مشتری ذکر شده است، کذب محض است.

بانک پاسارگاد ضمن آرزوی سلامتی برای مسئول شعبه آمل، تا احقاق کامل حق ایشان، این موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی