شنبه, ۱۸ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۰ / Sat, 8 May(5) 2021 /
           
فرصت امروز

بنا بر اخبار منتشرشده، به نظر می رسد که تیم طراحی گوگل به دنبال راهکاری برای کاهش حجم اپلیکیشن های موجود در گوگل پلی هستند. این موضوع از دو جهت اهمیت بالایی دارد. نخست آنکه باعث خواهد شد تا دانلود آنها به حجم اینترنت به مراتب کمتری نیاز داشته باشد که خود تمایل برای استفاده از انواع اپ ها را افزایش خواهد داد، با این حال مهمترین نکته در این زمینه، کاهش فشار بر روی گوشی های هوشمند است. درواقع برنامه های حجم بالا، به فضای بیشتری نیاز دارد که خصوصا برای گوشی های قدیمی و میان رده، یک چالش جدی خواهد بود.

کاهش حجم اپلیکیشن ها استراتژی جدید گوگل

با این حال با توجه به زمانبر بودن این اقدام، احتمالا شاهد نظرسنجی گسترده خواهیم بود تا اپلیکیشن ها به ترتیب اولویت، کم حجم شوند. به نظر می رسد که تا پایان سال جاری، شاهد به اجرا گذاشته شدن این طرح جذاب باشیم، با این حال برخی از تحلیلگران نیز اعلام کرده اند که این موضوع ممکن است صرفا اقدامی تبلیغاتی باشد و رسیدن به چنین سطحی، حداقل به دو سال فعالیت متمرکز نیاز خواهد داشت. 

منبع : androidauthority
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/9KuNdxk7
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه