دوشنبه, 27 خرداد 1398 - 12:50

همایش معرفی به روزترین روش های سرمایه گذاری در استرالیا و دریافت اقامت آن کشور، روز پنج شنبه 13 تیرماه 98 در تهران برگزار می شود.

در این همایش که توسط شرکت ویزاپیک (www.visapick.com) برگزار می شود، میزبان کارآفرینانی خواهد بود که مایل به آشنایی با جدیدترین فرصت های سرمایه گذاری و کارآفرینی در کشور استرالیا و همچنین کسب اقامت آن کشور از طریق سرمایه گذاری هستند.

مهندس کرمعلی، مسئول برگزاری این همایش، درباره ضرورت ها و دلایل برگزاری این همایش گفت: «شناخت بازار هدف برای هر سرمایه گذار و همچنین شناخت ریسک ها و مزایایی که هر سرمایه گذاری با خود دارد، گام اول در سرمایه گذاری است. به همین دلیل در این همایش تمام اطلاعات مورد نیاز کارآفرینان و سرمایه گذاران و متقاضیان دریافت اقامت و ویزای سرمایه گذاری استرالیا، توسط تیمی متخصص و با تجربه ارائه خواهد شد.

در این همایش روش های دریافت ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری در استرالیا با تفکیک هر ایالت توسط وکیل رسمی و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا توضیح داده خواهد شد. همچنین معرفی فرصت های سرمایه گذاری و دریافت اقامت در کشور استرالیا توسط مشاور رسمی سرمایه گذاری انجام خواهد شد.

روش‌ های سرمایه‌ گذاری استرالیا و اقامت

کرمعلی در این زمینه افزود: «با فراهم کردن امکان سوال و جواب مستقیم با وکیل مهاجرت استرالیا و همچنین مشاور سرمایه گذاری، یک پکیج جامع جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی به عزیزان ارائه خواهد شد.»

همایش فوق که برای چهارمین بار برگزار می شود، تلاش دارد تا فقدان اطلاعات جامع و مشاوران حرفه ای و متخصص در زمینه ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری استرالیا را جبران کرده و کارگشای کارآفرینان باشد.

مهندس کرمعلی در زمینه جزئیات برگزاری این همایش و تمایز آن با رویدادهای دیگر اضافه کرد: «وجه تمایز این سمینار، تخصصی و غیر تبلیغاتی بودن آن و ارائه آن توسط وکیل رسمی و متخصص سرمایه گذاری در استرالیا است که برای مدت محدودی در ایران است و همچنین کارشناس و مشاور مالی سرمایه گذاری در استرالیا که مقیم استرالیا است. لذا کارآفرینان گرامی با تیمی از متخصصان این صنعت با دانشی بروز روبه رو بوده و با خاطری آسوده دانش خود را بروزرسانی و رهنمون های لازم را کسب خواهند کرد تا با دیدی باز و روشن تصمیم گیری کنند.»

مسئول برگزاری این همایش در انتها افزود: «درآمد حاصل از همایش فوق به صورت کامل به موسسه خیریه محک اهدا خواهد شد.»

موضوعات محوری همایش

موضوعاتی که توسط وکیل رسمی مهاجرت بررسی و ارائه می شود به شرح زیر است:

• بررسی و معرفی ویزاهای کارآفرینی و سرمایه گذاری در استرالیا

• بررسی چگونگی تبدیل ویزاهای موقت به دائم

• بررسی آخرین قوانین حاکم بر ویزاها و هزینه های مربوطه (از ویزا تا زندگی در استرالیا)

• توضیح دقیق چالش ها و فرصت های سرمایه گذاری و دریافت اقامت در استرالیا

موضوعاتی که توسط مشاور مالی و سرمایه گذاری در استرالیا بررسی و ارائه می شود شامل:

• بررسی فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری و کارآفرینی در استرالیا

• بررسی بهترین فرصت های کاری و سرمایه گذاری در استرالیا

سخنرانان اصلی همایش

• مهندس مصطفی هماپور، وکیل رسمی و متخصص ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا

• آقای صابری، مشاور مالی و سرمایه گذاری در استرالیا

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت www.visapick.com مراجعه کنند و یا با شماره 88700005 در ارتباط باشند. همچنین امکان ثبت نام از طریق کانال تخصصی ویزای سرمایه گذاری مهندس هماپور به آدرس[email protected] نیز امکان پذیر است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید