پنجشنبه, ۷ اسفند(۱۲) ۱۳۹۹ / Thu, 25 Feb(2) 2021 /
           
فرصت امروز

شکست بزرگ اینستاگرام

4 هفته پیش ( 1399/11/7 )
نویسنده : کلارا مالی   مترجم : امیر آل علی  

مدیرعامل اینستاگرام در اقدامی تعجب برانگیز اعلام کرده است که ابدا از قابلیت جدید خود به نام Reels رضایت نداشته و به نظر می رسد که این طرح با شکست مواجه شده است. درواقع هدف اینستاگرام از راه اندازی این بخش رقابت مستقیم با تیک تاک بوده که در حال حاضر با تحریم های آمریکا، روزهای سختی را سپری می کند. در این راستا ذکر این نکته ضروری است که شبکه اجتماعی چینی تیک تاک، اکثر رکوردها را جا به جا کرده است. این امر در حالی است که شروع فعالیت آنها از سال 2016 بوده و تازه کار محسوب می شود، با این حال شیوه کار آنها مبتنی بر ایجاد چالش های مختلف و تمرکز بر ویدئوهای کوتاه است که باعث شده تا در تمام جهان، محبوبیت فوق العاده ای را پیدا کند.

شکست بزرگ اینستاگرام

نکته ای که در این رابطه نباید فراموش شود این است که کشور چین با جمعیت بیش از یک میلیارد نفری خود، در سرعت رشد این شبکه نیز بی تاثیر نبوده است. در این راستا آدام موسری اعلام کرده که این آمار به معنای ناامید شدن تیم اینستاگرام نبوده و به زودی کاربران شاهد طرح جدید خواهند بود. در این رابطه بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که تیم اینستاگرام باید به دنبال ارائه طرحی جدید باشد و با تلاش برای کپی کردن اقدامات تیک تاک، نمی تواند جایگاه آن را در بازار تصاحب نماید. حال باید دید که رقابت این دو شبکه در سال جدید به چه شکل خواهد بود. 

منبع : hypebeast
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/ur6CcAJC
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه