جمعه, ۸ بهمن(۱۱) ۱۴۰۰ / Fri, 28 Jan(1) 2022 /
           
فرصت امروز

امروزه فعالیت در شبکه های اجتماعی به مهم ترین اقدام بازاریابی تبدیل شده است. با این حال اگر در این رابطه به ابزارهای موجود توجه نداشته باشید، بدون شک زمان و هزینه زیادی را از دست خواهید داد. درواقع معضل بسیاری از برندها خصوصا آنهایی که تازه کار محسوب می شوند این است که هزینه های زیادی را صرف ادمین های اینستاگرام می کنند. این امر در حالی است که آنها باید بودجه خود را برای تولید محتوای حرفه ای نگه دارند و تا حد امکان، هزینه های خود را کاهش دهند، در غیر این صورت در مدت زمانی کوتاه، با بدهی هایی مواجه می شوند که امکان انجام اقدامات موردنیاز جهت پیشرفت و رشد کار را خواهد گرفت. درواقع هر فردی در شرکت اگر از بهترین ابزارهای مدیریت صفحات در اینستاگرام آگاهی داشته باشد، می تواند به خوبی حتی بهتر از بسیاری از ادمین ها اقدام نماید. این امر در حالی است که برخلاف تصور، نیاز به اختصاص زمان زیادی نیز وجود ندارد. درواقع وجود تکنولوژی به این خاطر است که افراد زمان به مراتب کمتری را به کارهای مختلف اختصاص ‎ دهند.

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که اینستاگرام در حال حاضر مهم ترین شبکه اجتماعی جهان محسوب می شود. به همین خاطر اکثر برندها و افراد مشهور، در این شبکه فعالیت دارند. تحت این شرایط عدم توجه شما، به معنای از دست رفتن یک موقعیت طلایی خواهد بود. شیوع جهانی ویروس کرونا نیز باعث شده است تا میزان استفاده افراد از اینترنت، رشدی فوق العاده را پیدا کند که در این زمینه سهم شبکه های اجتماعی، بیشتر از سایر گزینه ها است. در ادامه 10 ابزاری را بررسی خواهیم که در مدیریت هرچه بهتر صفحات شما در اینستاگرام، تاثیر بسزایی را دارد. 

مطلب مرتبط: چگونه نرخ بازدید استوری اینستاگرام برندتان را افزایش دهید؟

1-Hootsuite

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

بدون شک این امر که بخواهید در زمان های تعیین شده پست خود را ارسال کنید، اقدامی سخت خواهد بود. درواقع ممکن است شدیدا درگیر کاری دیگر باشید. در این راستا برنامه فوق امکان زمان بندی ارسال محتواها را برای شما مهیا می سازد. در کنار این مسئله، شما با انواع آمارها و توصیه های کاربردی برای بهبود وضعیت صفحه خود مواجه خواهید شد. مدیریت پیام ها و امکان ارسال پیام های پیشفرض به صورت خودکار، از دیگر مزیت های این برنامه کاربردی محسوب می شود. این برنامه تنها برای اینستاگرام کاربرد داشته و می توانید همزمان چندین صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف را مدیریت نمایید. این امر باعث می شود تا نیاز به خروج های پی در پی از شبکه های اجتماعی وجود نداشته باشد. 

2-SocialCaptain

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

یکی از مهم ترین اقدامات در زمینه افزایش تعداد دنبال کنندگان این است که مخاطبان صفحاتی را که مشابه شما هستند در اصطلاح جامعه هدف شما آنها را دنبال می کند، مورد توجه قرار دهید. این امر می تواند با دنبال کردن آنها، لایک کردن پست های اخیرشان و ارسال پیام به دایرکت صورت گیرد. بدون شک چنین اقدامی بیش از حد زمانبر خواهد بود. تحت این شرایط برنامه فوق تمامی این امکانات را با سرعتی فوق العاده انجام می دهد. نکته جالب دیگر این است که شما نیز می توانید کامنت هایی با پیام های دلخواه خود بگذارید. با این حال فراموش نکنید که برای هر روز، محدودیت هایی را تعیین نمایید تا با بلاک و مسدودسازی فعالیت ها مواجه نشوید. 

3-Agorapulse

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

این برنامه درست به مانند دستیار شما عمل می کند و تمامی برنامه ریزی ها را می توان از طریق آن انجام داد. برای مثال اگر می خواهید که برای مخاطبان جدید صفحه، ایمیلی را ارسال کنید و یا هر هفته یک پیام به دایرکت آنها ارسال شود، می توانید از این برنامه استفاده کنید. همچنین این برنامه شما را نسبت به جدیدترین ترندها آگاه می کند و می توانید از آن برای بررسی اقدامات انجام شده از سوی سایر برندهای رقیب نیز استفاده کنید. به صورت کلی برای مدیریت مخاطبان، این برنامه دارای امکانات متنوع و بسیار خوبی است. 

مطلب مرتبط: چگونه هزینه تبلیغات برندمان در اینستاگرام را کنترل کنیم؟

4-Crowdfire

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

اگر در زمینه تولید محتوا با مشکلاتی مواجه هستید و کیفیت کار خوبی ندارید. این برنامه به خوبی نیاز شما را برطرف خواهد کرد. همچنین می توانید از این برنامه برای مشاهده افرادی که شما را دیگر دنبال نمی کنند هم استفاده کنید. 

5-Tailwind

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

اگر بدانید که برندهای مطرحی نظیر eBay برای مدیریت صفحه خود در اینستاگرام از این برنامه استفاده می کنند، خود دلیل کافی خواهد بود که آن را انتخاب کنید. درواقع این برنامه درست به مانند یک ادمین اینستاگرام رفتار می کند و هوش مصنوعی آن، به شما توصیه های لازم را خواهد داد. امکان مدیریت زمان ارسال پست و استوری در کنار پیدا کردن بهترین هشتگ ها، از دیگر امکانات آن محسوب می شود. 

مطلب مرتبط: 6 ایده مدیریت بهتر صفحات در شبکه اجتماعی اینستاگرام

6-Hashtracking

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

یکی از راهکارهای رشد سریع در اینستاگرام این است که از هشتگ های مناسب استفاده کنید. با این حال آیا محبوب بودن یک هشتگ به معنای موفقیت آمیز بودن آن برای شما خواهد بود؟ در این زمینه نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که جامعه هدف شما ممکن است محدودتر از آن باشد که یک هشتگ جهانی، کاربرد لازم را پیدا کند. به همین خاطر در این برنامه می توانید بهترین هشتگ ها را براساس منطقه فعالیت خود پیدا کنید. همچنین وضعیت برندهای دیگری که از این هشتگ ها استفاده می کنند نیز به صورت آماری نمایش داده می شود. به صورت کلی کامل ترین آمارها در رابطه با هشتگ را می توان از این برنامه به دست آورد. 

7-Minter

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

این برنامه در زمینه تحلیل رقبا بسیار عالی عمل می کند و شما را نسبت به نقاط ضعف و قدرت آنها، آگاه می سازد. با این حال این موضوع تنها امکان برنامه فوق نبوده و می توان از آن برای اقدامات دیگر نظیر ارسال زمان بندی شده محتواها نیز استفاده کرد. 

8-Keyhole

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

همکاری با اینفلوئنسرها یکی از اقدامات بسیار مهم در زمینه رشد صفحه محسوب می شود. درواقع این افراد در مرکز توجه مخاطبان قرار دارند که همکاری با آنها باعث می شود تا رشدی چندین برابری را داشته باشید. با این حال چگونه می توان تشخیص داد که از بین گزینه های متنوع موجود، بهترین مورد کدام است؟ در این زمینه برنامه فوق به صورت حرفه ای اقدام به تحلیل اینفلوئنسرها در حوزه های مختلف می کند. برای مثال می توانید مشاهده کنید که رشد طبیعی این صفحات به چه صورت است و از چه هشتگ هایی استفاده می کنند. همچنین این امر که پست های آنها توسط چه صفحات دیگری بازنشر می شود نیز از دیگر نکات مهم است. در کنار تمامی این آمارها، شما می توانید اینفلوئنسرها را با یکدیگر مقایسه هم نمایید. 

9-ShortStack

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

برای این امر که صفحه شما رشد خوبی را داشته باشد بسیار مهم است که کمپین های متنوعی را اجرا نمایید. درواقع شبکه های اجتماعی ماهیتی سرگرم کننده دارند و به همین خاطر ضروری است تا همسو با این وضعیت پیش بروید. این برنامه شما را نسبت به جدیدترین کمپین ها و مسابقات آگاه می سازد که بدون شک راهنمای عمل بسیار خوبی خواهد بود. 

مطلب مرتبط: همه چیز درباره موفقیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام

10-Canva

10 ابزار کاربردی مدیریت صفحات در اینستاگرام

جذابیت بصری محتواها خصوصا استوری ها امری بسیار مهم بوده و می توان تاثیر اقدام شما را چندین برابر نماید. دلیل توجه بیشتر به بخش استوری به این خاطر است که در حال حاضر بیشترین استفاده از این قابلیت می شود. همچنین سرعت مشاهده آن نیز بسیار بالا است. در این رابطه حتی اگر هیچ گونه دانشی در زمینه گرافیک ندارید، این برنامه با تنوع بیش از 50 هزار قالب آماده و متنوع، تمامی نیاز شما را به بهترین شکل برطرف خواهد کرد. همین موضوع باعث شده است تا در دو سال اخیر، محبوبیت آن حتی از فتوشاپ هم بیشتر شود. 

منبع : dreamgrow
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/6RcHFiyQ
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه