جمعه, ۸ بهمن(۱۱) ۱۴۰۰ / Fri, 28 Jan(1) 2022 /
           
فرصت امروز

کوچ بزرگ ال جی

1 سال پیش ( 1399/11/7 )
نویسنده : دنیل کوپر   مترجم : امیر آل علی  

در حالی که تا چند سال گذشته ال جی یکی از 5 برند برتر تولید گوشی های هوشمند بود، با این حال طی دو سال اخیر حضور آنها در این عرصه کمرنگ شده و همین امر گمانه زنی ها را نسبت به خروج این شرکت افزایش داده است. با این حال اکنون به نظر می رسد که این سناریو بیش از هر زمانی به واقعیت نزدیک شده و یکی از مقام های این شرکت اعلام کرده است که خروج از بازار گوشی های تلفن همراه، مورد توجه جدی مسئولان ال جی قرار گرفته است.

آمارها در این زمینه حاکی از آن است که این بخش از برند بزرگ ال جی، در مسیر سود قرار نداشته و بحران کرونا نیز به وخامت بیشتر اوضاع منجر شده است. در این راستا ذکر این نکته ضروری است که ال جی در زمینه های دیگر نظیر تولید لوازم برقی خانگی نیز فعالیت دارد، با این حال هنوز مشخص نیست که خروج از این عرصه منجر به تمرکز بیشتر در کدام بخش خواهد شد. در این راستا به نظر می رسد که شاهد پایان رقابت چندین ساله سامسونگ و ال جی باشیم. حال باید دید که این استراتژی، چه زمانی به صورت رسمی تایید می شود. 

منبع : finance.yahoo
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/NbLaXtwS
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه