یکشنبه, ۶ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Sun, 27 Nov(11) 2022 /
           
فرصت امروز

موکش آمبانی وارد رقابت با جف بزوس خواهد شد

2 سال پیش ( 1399/6/2 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : سیما مودی  

ثروتمندترین فرد قاره آسیا اعلام کرده است که در تلاش برای حضور در عرصه فروشگاه آنلاین بوده و در این رابطه چندین برند کوچک را خریداری کرده است تا با ادغام آنها، بتواند برندی قدرتمند را عرضه نماید. اختصاص بودجه 20 میلیاردی، بیانگر آن است که وی به صورت جدی می‎خواهد آمازون را با چالش مواجه سازد. درواقع با توجه به حضور نه ‎‏چندان گسترده آمازون در اکثر کشورهای آسیایی، آقای آمبانی می ‎تواند از این ضعف، به خوبی استفاده کرده و با درخشش در آسیا، توجه بازارهای جهانی را به سمت خود جلب نماید.

موکش آمبانی رقابت جف بیزوس

نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که هند به عنوان دومین کشور پرجمعیت جهان، یکی از بازارهای اصلی آمازون محسوب شده و حضور یک برند داخلی قدرتمند می‏تواند به معنای از دست رفتن جایگاه حال حاضر این برند باشد. به همین خاطر احتمالا باید شاهد اقدامات و واکنشی از سوی جف بزوس باشیم.

در این رابطه آقای آمبانی خود را به حوزه ‎ای خاص محدود نکرده و خرید برندهایی در زمینه لباس، دارو، مبل و... بیانگر ایجاد فروشگاه آنلاین جامعی خواهد بود. حال باید دید که این طرح جسورانه میلیاردر 63 ساله هندی، تا چه اندازه می ‎تواند موفقیت آمیز باشد.

منبع : cnbc
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/5T08HCyt
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه